son dakika haberleri

Gürpınar’da Futbol Yaz Okulu Açıldı

Gürpınar Belediyesi Ücretsiz Futbol Yaz Okulu, Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın katılımıyla açıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gürpınar’da Futbol Yaz Okulu Açıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.06.2019  12:32:00 eklendi.

Sosyal projelerle öne çıkan Gürpınar Belediyesi en anlamlı yatırımlarını geleceğimiz dediği çocuk ve gençlere yaparak, gurur tablosu oluşturmaya devam ediyor. Bu anlamda çocuklara sporu sevdirmek, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutarak bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sunmak, yeteneklerine göre eğitmek amacıyla ücretsiz Futbol Yaz Okulu’nu hizmete açtı.


Futbol Yaz Okulu kapsamında geçen yıl başarı gösteren 12 Gürpınarlı çocuk da Türkiye geneli futbol okulları turnuvasına katılmak üzere Artvin’e gidecekler. GürPark Millet Bahçesi spor sahasında gerçekleştirilen programa Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ta katıldı. Çocuklarla yakından ilgilenen ve onlarla futbol oynayan Başkan Tanış, çocukların yaz tatillerini sportif faaliyetlerle geçirmesinin onların fiziksel ve zihinsel gelişimi açısından çok önemli olduğunu söyledi.

 


 

Başkan Tanış, “Çocuklarımız başarılı bir eğitim ve öğretim yılı sonrası karnelerini aldılar. Biz de üç ay boyunca haftada dört gün çocuklarımıza spor alanında eğitim vererek bir görevimizi yerine getirmiş olacağız. İnanıyorum ki yaz futbol okulumuzdan çıkan çocuklarımız, başta Gürpınar Belediye Spor Kulübümüz olmak üzere, birçok kulüpte futbol yaşamlarını devam ettirme şansı bulacaklardır” dedi.   


Gürpınar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler