son dakika haberleri

Nuh Albayrak: Trump için Brunson'ın ölüsünü götürmek daha kazançlı, ama...'

Nuh Albayrak, 'Brunson’ın dirisini götüremeyen Trump için ölüsünü götürmek daha kazançlı olabilir ama bu, bizim için; izahı zor bir skandal olur' dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Nuh Albayrak: Trump için Brunson'ın ölüsünü götürmek daha kazançlı, ama...'
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.08.2018  12:50:00 eklendi.

 Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak, "Daha önce de cezaevinden kaçırılmak istenmişti… Brunson'ı özellikle ABD'den çok iyi korumalıyız" başlığıyla yayımlanan yazısında "Dünyaya demokrasi ihraç eden Amerika, aslında dünyanın en vahşi 'derin devlet' teşkilatıdır. Derin çıkarları için kendi başkanını öldürten, kendi gökdelenlerini yerle bir eden; korumakla görevli olduğu vatandaşlarını öldüren bir devlet anlayışından bahsediyoruz. Amerika için önemli olan tek şey Amerika'nın çıkarlarıdır ve bunun için her yol mubahtır" ifadesine yer verdi.


Albayrak, sözlerine şöyle devam etti:

"Yani, Brunson'ın dirisini götüremeyen Trump ve Pence için ölüsünü götürmek daha kazançlı olabilir ama bu, bizim için; izahı zor bir skandal olur. Ziyaretçileri, yiyip içtikleri çok sıkı denetlenmelidir. Her FETÖ'cünün bir ABD kölesi olduğu unutulmamalı, Brunson'ın etrafındaki görevlilerin geçmişi didik didik araştırılmalı, yeni bir Karlov skandalına izin verilmemelidir. Velhasıl Brunson, herkesten ama özellikle de onun için seferber olan Amerikalıların şerrinden çok iyi korunmalıdır."


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler