son dakika haberleri

Adil kullanım kotası seneye kalkıyor

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, adil kullanım kotasıyla ilgili, 'Önümüzdeki yıldan itibaren bu süreç tamamlanıyor ve sınırlar ortadan kalkacak.' dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Adil kullanım kotası seneye kalkıyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.06.2018  13:34:00 eklendi.

 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak A Haber, A News ve A Haber Radyo ortak yayınında gençlerin sorularını yanıtladı.


Bakan Albayrak'ın konuşmasından satırbaşları:


Berat Albayrak: 30'lu yaşların sonunda başladık, 40'lı yaşların başında vicdanen müsterih bir şekilde görevi bırakıyorum.


Biz ne iş yapıyorsak en iyisini yapmalıyız. Niyetiniz de iyi olursa ilahi anlamda da yardımınıza koşanlar oluyor. Biz de 2,5 senede bir şeyler yapmaya çalıştık.


Ben gençleri şöyle tanımlıyorum; 'bir toplumun liderinin çizmiş olduğu hedefleri hayata geçirmek için ihtiyacı olan dinamoya sahip olan kesim.


İNSANIN KENDİSİNİ GELİŞTİRMESİ LAZIM


İnsanın tüm tekamül yolculuğu içerisinde, her alanda kendini geliştirmesi lazım. Az da olsa genel kültür seviyesinde okumak ve araştırmak lazım.


Sınıfta başörtüsü taktığı için sınıftan atılan bir döneme denk geldik. Kız kardeşlerimiz o dönemin zorluğunu erkeklerden daha yoğun çektiler.


Çalışmadan olmayacağını herhalde en iyi biz biliyoruz. Bugünün farklı bir mücadele alanı var, Bugünün gençlerinin en büyük kolaylıklarından biri bilgiye ulaşımın kolay olması.


Geçen gün teknoloji ile alakalı üst düzey biriyle konuşurken şu örneği verdi "internetteki datanın raf ömrü 24 ay." bu muazzam bir şey. Bu sürecin içerisinde teknolojinin dönüşümünün yakalanması çok önemli.


Birçok bakanlık her yıl binlerce "start-up" dediğimiz yeni gelişen projeler özelinde çok yoğun bir destek ve teşvik veriyor.


ADİL KULLANIM KOTASI SENEYE KALKIYOR


Önümüzdeki yıldan itibaren bu süreç tamamlanıyor ve sınırlar ortadan kalkacak.


Geçen gün teknoloji ile alakalı üst düzey biriyle konuşurken şu örneği verdi "internetteki datanın raf ömrü 24 ay." bu muazzam bir şey. Bu sürecin içerisinde teknolojinin dönüşümünün yakalanması çok önemli.


Herkes sırtına çantasını alsın ve dünyayı görsün. Hakikaten Türkiye dünyada sayılı demokratik ülkelerden birisi.


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler