son dakika haberleri

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan, Abdullatif Şener ise Konya 1. sıradan aday oldu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 21.05.2018  22:52:00 eklendi.

 CHP'de milletvekili aday listesi belli oldu. CHP milletvekili aday listesinde yer alan isimler şöyle: 

 

ADANA 01 AYHAN BARUT 

ADANA 02 ORHAN SÜMER 

ADANA 03 MÜZEYYEN ŞEVKİN 

ADANA 04 BURHANETTİN BULUT 

ADANA 05 RIZA METE 

ADANA 06 OYA TEKİN 

ADANA 07 OSMAN BERKE DUVAN 

ADANA 08 ERTAN KARAOĞLU 

ADANA 09 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN 

ADANA 10 BÜLENT ÖĞRÜ 

ADANA 11 BÜLENT MARAKLI 

ADANA 12 BERFU SALICI YAKIT 

ADANA 13 SIDIKA HALICIOĞLU 

ADANA 14 ONUR AKPINAR 

ADANA 15 ÖZGÜR ULAŞ ILGIN 

ADIYAMAN 01 ABDURRAHMAN TUTDERE 

ADIYAMAN 02 MUSTAFA HAKKAN KILINÇ 

ADIYAMAN 03 MAHMUT NEDİM EVLİ 

ADIYAMAN 04 SONGÜL VARKİ YILDIRIM 

ADIYAMAN 05 MÜSLÜM ASLANOĞLU 

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KÖKSAL 

AFYONKARAHİSAR 2 AHMET HAKAN UYAN 

AFYONKARAHİSAR 3 İSMAHAN NERGİZ 

AFYONKARAHİSAR 4 RAMAZAN AKGÖZ 

AFYONKARAHİSAR 5 ERTUĞRUL YILMAZ 

AFYONKARAHİSAR 6 HATİCE GÖKOĞLU 

AĞRI 1 KEMALETTİN KOÇAK 

AĞRI 2 MUHAMMED ASLAN 

AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL 

AĞRI 4 MURAT YILDIRIM 

AKSARAY 1 ALİ ABBAS ERTÜRK 

AKSARAY 2 RAMAZAN FİDAN 

AKSARAY 3 PELİNSU YILDIRIM 

AKSARAY 4 ALİ EŞMEKAYA 

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER 

AMASYA 2 MEHMET GÖL 

AMASYA 3 HÜSEYİN ACAR 

ANKARA 1 1 TEKİN BİNGÖL 

ANKARA 1 2 LEVENT GÖK 

ANKARA 1 3 ALİ HAYDAR HAKVERDİ 

ANKARA 1 4 BÜLENT KUŞOĞLU 

ANKARA 1 5 GAMZE TAŞCIER 

ANKARA 1 6 EKREM KEREM OKTAY 

ANKARA 1 7 MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU 

ANKARA 1 8 HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL 

ANKARA 1 9 ALİ HİKMET AKILLI 

ANKARA 1 10 AYLİN YAMAN 

ANKARA 1 11 UMUT ERARSLAN 

ANKARA 1 12 KAMER GÖZAÇIK ŞEN 

ANKARA 1 13 CANSEL GÜVEN 

ANKARA 2 1 MURAT EMİR 

ANKARA 2 2 YILDIRIM KAYA 

ANKARA 2 3 SEMRA DİNÇER 

ANKARA 2 4 KENAN NUHUT 

ANKARA 2 5 MURAT KAVUNCU 

ANKARA 2 6 BEKİR SAMİ DOĞAN 

ANKARA 2 7 ALİBEY YÜKSEL 

ANKARA 2 8 DENİZ ÇAKIR 

ANKARA 2 9 MUSTAFA NADİR ER 

ANKARA 2 10 SUNA KERİMOĞLU 

ANKARA 2 11 BARIŞ CAN SARAÇOĞLU 

ANKARA 3 1 AHMET HALUK KOÇ 

ANKARA 3 2 NİHAT YEŞİL 

ANKARA 3 3 SERVET ÜNSAL 

ANKARA 3 4 ALİ BAŞKARAAĞAÇ 

ANKARA 3 5 AHMET ERSEN ÖZSOY 

ANKARA 3 6 AHMET MEŞE 

ANKARA 3 7 UMUT AKDOĞAN 

ANKARA 3 8 BATTAL YILDIZ 

ANKARA 3 9 GÜLŞAH DENİZ ATALAR 

ANKARA 3 10 TEMEL BORGA BUDAK 

ANKARA 3 11 İLKE ÇAKAR 

ANKARA 3 12 BİLAL YILMAZ 

ANTALYA 1 DENİZ BAYKAL 

ANTALYA 2 ÇETİN OSMAN BUDAK 

ANTALYA 3 RAFET ZEYBEK 

ANTALYA 4 AYDIN ÖZER 

ANTALYA 5 CAVİT ARI 

ANTALYA 6 FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU 

ANTALYA 7 SEVGİ DOĞAN 

ANTALYA 8 NUSRET BAYAR 

ANTALYA 9 ŞENGÜL YEŞİLDAL 

ANTALYA 10 VAHAP TUNCER 

ANTALYA 11 KEMAL BİLAL ÖNER 

ANTALYA 12 ALİ TAKAVUT 

ANTALYA 13 SİBEL GEZEN 

ANTALYA 14 NAZMİ GÜNDÜZ 

ANTALYA 15 ÖZLEM ŞAHİN 

ANTALYA 16 İSMAİL HAKKI GÜL 

ARDAHAN 1 ÖZTÜRK YILMAZ 

ARDAHAN 2 YUNUS DÜNDAR 

ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN 

ARTVİN 2 YALÇIN EMİRALİOĞLU 

AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN 

AYDIN 2 HÜSEYİN YILDIZ 

AYDIN 3 SÜLEYMAN BÜLBÜL 

AYDIN 4 MUSTAFA İBERYA ARIKAN 

AYDIN 5 ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM 

AYDIN 6 KAAN ERÇETİN 

AYDIN 7 KEMAL GÜNERİ 

AYDIN 8 FULYA ÜSTÜNDAĞ 

BALIKESİR 1 AHMET AKIN 

BALIKESİR 2 FİKRET ŞAHİN 

BALIKESİR 3 ENSAR AYTEKİN 

BALIKESİR 4 İRFAN BARIŞ 

BALIKESİR 5 SEVAL BOZKURT 

BALIKESİR 6 ENDER BİÇKİ 

BALIKESİR 7 NEŞE ZENGİN 

BALIKESİR 8 BERRİN GENÇOĞLU 

BALIKESİR 9 OĞULCAN KOÇAK 

BARTIN 1 AYSU BANKOĞLU 

BARTIN 2 FAHRİ ÖZSOY 

BATMAN 1 AYHAN IŞIK 

BATMAN 2 KAYAHAN KIRMIZITAŞ 

BATMAN 3 NİHAT DEMİR 

BATMAN 4 BÜNYAMİN NAYMAN 

BATMAN 5 HAMİT KESKİN 

BAYBURT 1 İKBAL OKUR 

BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN 

BİLECİK 2 FAİK AKARKARASU 

BİNGÖL 1 VAHDETTİN UZUNYAYLA 

BİNGÖL 2 MEHMET EVRAN 

BİNGÖL 3 ÇETİN SAĞSÖZ 

BİTLİS 1 SIDDIK GÖZEGER 

BİTLİS 2 SÜLEYMAN BAŞTÜRK 

BİTLİS 3 TUFAN SUBAŞI 

BOLU 1 TANJU ÖZCAN 

BOLU 2 ÖZER ÖZCAN 

BOLU 3 HÜSEYİN CAHİT ÇINGI 

BURDUR 1 MEHMET GÖKER 

BURDUR 2 RECEP MUTLUCAN 

BURDUR 3 OSMAN GÖK 

BURSA 1 1 LALE KARABIYIK 

BURSA 1 2 ERKAN AYDIN 

BURSA 1 3 NURHAYAT ATLACA KAYIŞOĞLU 

BURSA 1 4 KAYIHAN PALA 

BURSA 1 5 ÖZGÜR ERDURSUN 

BURSA 1 6 GÜRKAN ESEN 

BURSA 1 7 DENİZ BAYKAL 

BURSA 1 8 SERKAN ÖZTÜRK 

BURSA 1 9 İBRAHİM MART 

BURSA 1 10 AYTAÇ ŞAHİN 

BURSA 2 1 ORHAN SARIBAL 

BURSA 2 2 YÜKSEL ÖZKAN 

BURSA 2 3 MUSTAFA ŞENYURT 

BURSA 2 4 ERKAN DÖNMEZ 

BURSA 2 5 SÜLEYMAN AYYILMAZ 

BURSA 2 6 ŞAHİN SEVİNÇ 

BURSA 2 7 MERAL ALTUNTAŞ 

BURSA 2 8 KEMAL ATAN 

BURSA 2 9 BARAN GÜNEŞ 

BURSA 2 10 HÜLYA DİNK 

ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK 

ÇANAKKALE 2 ÖZGÜR CEYLAN 

ÇANAKKALE 3 METİN ÜMİT URAL 

ÇANAKKALE 4 SONGÜL ŞENTÜRKLÜ 

ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY 

ÇANKIRI 2 İBRAHİM GÖNÜLTAŞ 

ÇORUM 1 TUFAN KÖSE 

ÇORUM 2 BURÇİN SOLMAZ POLAT 

ÇORUM 3 GÜRSEL YILDIRIM 

ÇORUM 4 MEHMET TAHTASIZ 

DENİZLİ 1 GÜLİZAR BİÇER KARACA 

DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN 

DENİZLİ 3 HAŞİM TEOMAN SANCAR 

DENİZLİ 4 ÜNAL KARAOSMANOĞLU 

DENİZLİ 5 ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR 

DENİZLİ 6 İLHAN ÖZCAN 

DENİZLİ 7 ŞENİZ DOĞAN 

DENİZLİ 8 BİLGEHAN BURGUL 

DİYARBAKIR 1 MAHMUT AZİZ USAL 

DİYARBAKIR 2 TURGUT KILIÇ 

DİYARBAKIR 3 MEHMET ŞERİF DOĞRU 

DİYARBAKIR 4 AHMET ÖZGÜVERCİN 

DİYARBAKIR 5 BERİVAN ALABALIK 

DİYARBAKIR 6 HEBUN KAPLAN 

DİYARBAKIR 7 DENİZCAN EŞİYOK 

DİYARBAKIR 8 EMRAH ANLI 

DİYARBAKIR 9 GÜLAY EMRE 

DİYARBAKIR 10 UMUT YETİŞSİN 

DİYARBAKIR 11 ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ 

DİYARBAKIR 12 BEHİYE KÜDEN 

DÜZCE 1 ZAFER TEBER 

DÜZCE 2 İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ 

DÜZCE 3 HASAN SERVET ÖKTEM 

EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU 

EDİRNE 2 EDİZ ÜN 

EDİRNE 3 YAKUP ATALAY 

EDİRNE 4 ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ 

ELAZIĞ 1 GÜRSEL EROL 

ELAZIĞ 2 EMRAH ÖZDEN 

ELAZIĞ 3 AYTEN ÇEKİL 

ELAZIĞ 4 NAZMİ GÜRBÜZ 

ELAZIĞ 5 MESUT BASKAN 

ERZİNCAN 1 AYHAN DOĞAN 

ERZİNCAN 2 TUĞRUL YILDIRIM 

ERZURUM 1 NACİ TURAN 

ERZURUM 2 NAMİYE SINIRKAYA 

ERZURUM 3 GENÇAY UĞRAŞ 

ERZURUM 4 SERHAT CAN EŞ 

ERZURUM 5 TACETTİN KIZILOĞLU 

ERZURUM 6 YUNUS POLAT 

ESKİŞEHİR 1 UTKU ÇAKIRÖZER 

ESKİŞEHİR 2 JALE NUR SÜLLÜ 

ESKİŞEHİR 3 NURAY AKÇASOY 

ESKİŞEHİR 4 MEHMET ENGİN ÇAKMAK 

ESKİŞEHİR 5 SİNAN ÖZKAR 

ESKİŞEHİR 6 SİBEL YEŞİLDAL 

ESKİŞEHİR 7 METİN TOMSUK 

GAZİANTEP 1 BAYRAM YILMAZKAYA 

GAZİANTEP 2 İRFAN KAPLAN 

GAZİANTEP 3 HÜSEYİN YALÇIN 

GAZİANTEP 4 ÖZGÜR YILMAZ 

GAZİANTEP 5 HASAN ÖZTÜRKMEN 

GAZİANTEP 6 HÜSEYİN CAHİT KARGINER 

GAZİANTEP 7 NACİ KILIÇ 

GAZİANTEP 8 ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ 

GAZİANTEP 9 NESRİN TUNCEL 

GAZİANTEP 10 SELİM KARAHAN 

GAZİANTEP 11 ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER 

GAZİANTEP 12 NERİN TÜRKMEN 

GAZİANTEP 13 YILMAZ DEMİRDELEN 

GAZİANTEP 14 MEHMET TURAN GÜNDOĞDU 

GİRESUN 1 NECATİ TIĞLI 

GİRESUN 2 REŞAT NURİ ÖZDEMİR 

GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN 

GİRESUN 4 SUAT ÖNDAŞ 

GÜMÜŞHANE 1 MAHİR CAN 

GÜMÜŞHANE 2 RAMAZAN AYAS 

HAKKARİ 1 NAZIM DEMİR 

HAKKARİ 2 ERŞAT İNAN 

HAKKARİ 3 NAZMİ KIZILBAN 

HATAY 1 MEHMET GÜZELMANSUR 

HATAY 2 SUZAN ŞAHİN 

HATAY 3 SERKAN TOPAL 

HATAY 4 İSMET TOKDEMİR 

HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU 

HATAY 6 HASAN RAMİZ PARLAR 

HATAY 7 NERMİN YILDIRIM KARA 

HATAY 8 GÖKHAN ÖZER 

HATAY 9 BİLGEN DUMAN 

HATAY 10 HAMİDE VURAL 

HATAY 11 DÖNDÜ DİLAN KARTAL 

IĞDIR 1 METİN OVA 

IĞDIR 2 İDRİS AKTAŞ 

ISPARTA 1 MUSTAFA CEYHAN 

ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK 

ISPARTA 3 ZAFER SAĞLAM 

ISPARTA 4 EYUP ERSOY 

İSTANBUL-1 1 İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU 

İSTANBUL-1 2 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ 

İSTANBUL-1 3 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ 

İSTANBUL-1 4 ONURSAL ADIGÜZEL 

İSTANBUL-1 5 FETHİ AÇIKEL 

İSTANBUL-1 6 GÜRSEL TEKİN 

İSTANBUL-1 7 İLHAN KESİCİ 

İSTANBUL-1 8 OĞUZ KAAN SALICI 

İSTANBUL-1 9 MAHMUT TANAL 

İSTANBUL-1 10 SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ 

İSTANBUL-1 11 HÜSEYİN EMRE BAĞCE 

İSTANBUL-1 12 MUSTAFA OKTAY AKSU 

İSTANBUL-1 13 HASAN UZUNYAYLA 

İSTANBUL-1 14 MUSTAFA ÖZTAŞKIN 

İSTANBUL-1 15 TAHSİN USTA 

İSTANBUL-1 16 HÜSEYİN SAĞ 

İSTANBUL-1 17 BERİL ÖNER 

İSTANBUL-1 18 YÜKSEL TAŞKIN 

İSTANBUL-1 19 HASAN BASRİ ÖZBEK 

İSTANBUL-1 20 DENİZ DOĞAN GÜNAY 

İSTANBUL-1 21 ERTAN AKSOY 

İSTANBUL-1 22 NURAY ÇEPNİ 

İSTANBUL-1 23 DUYGU ÇELİK 

İSTANBUL-1 24 ARZU ÖZALP 

İSTANBUL-1 25 PINAR UZUN 

İSTANBUL-1 26 TUBA TORUN 

İSTANBUL-1 27 ALİ RIZA YILDIRIM 

İSTANBUL-1 28 YÜCEL OTO 

İSTANBUL-1 29 MURAT CİRAV 

İSTANBUL-1 30 MELİS TİMUR 

İSTANBUL-1 31 EMRE AKKUŞ 

İSTANBUL-1 32 ÇETİN DÜZCE 

İSTANBUL-1 33 AYLİN SARITAŞ 

İSTANBUL-1 34 GAZİ KARAKURT 

İSTANBUL-1 35 TİMUÇİN GÜLTEKİN 

İSTANBUL-2 1 KADRİ ENİS BERBEROĞLU 

İSTANBUL-2 2 AYKUT ERDOĞDU 

İSTANBUL-2 3 AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ 

İSTANBUL-2 4 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU 

İSTANBUL-2 5 YÜKSEL MANSUR KILINÇ 

İSTANBUL-2 6 YUNUS EMRE 

İSTANBUL-2 7 GÖKAN ZEYBEK 

İSTANBUL-2 8 ALİ ŞEKER 

İSTANBUL-2 9 DERYA ŞENTÜRK 

İSTANBUL-2 10 MEHMET DİRİBAŞ 

İSTANBUL-2 11 MERSİN BALKAN 

İSTANBUL-2 12 BAHATTİN TURNALI 

İSTANBUL-2 13 FERHAT EPÖZDEMİR 

İSTANBUL-2 14 İSMAİL YÜKSEL 

İSTANBUL-2 15 ADNAN AYBER 

İSTANBUL-2 16 BURAK KAAN YILMAZSOY 

İSTANBUL-2 17 CANAN SEZENLER 

İSTANBUL-2 18 HACER FOGGO 

İSTANBUL-2 19 GÜVEN KARATAŞ 

İSTANBUL-2 20 YUSUF KENAN KOLAT 

İSTANBUL-2 21 VEYSİ SİNAN BOZDEMİR 

İSTANBUL-2 22 CEM CENGİZ YILMAZ 

İSTANBUL-2 23 ECE BATUMLU TALAS 

İSTANBUL-2 24 PELİN YURDAKUL 

İSTANBUL-2 25 ŞEYMA DUMRUL 

İSTANBUL-2 26 YUSUF ERGÜVEN 

İSTANBUL-2 27 ÖZGÜR DÜZGÜN 

İSTANBUL-2 28 DENİZ KAYA 

İSTANBUL-3 1 ENGİN ALTAY 

İSTANBUL-3 2 ERDOĞAN TOPRAK 

İSTANBUL-3 3 MEHMET BEKAROĞLU 

İSTANBUL-3 4 ZEYNEL EMRE 

İSTANBUL-3 5 SİBEL ÖZDEMİR 

İSTANBUL-3 6 ÖZGÜR KARABAT 

İSTANBUL-3 7 TURAN AYDOĞAN 

İSTANBUL-3 8 EMİNE GÜLİZAR EMECAN 

İSTANBUL-3 9 NAZIR CİHANGİ İSLAM 

İSTANBUL-3 10 TURAN HANÇERLİ 

İSTANBUL-3 11 BAYRAMALİ ÇEŞMECİ 

İSTANBUL-3 12 ALİ ULVİ GÖKBULAK 

İSTANBUL-3 13 MEHMET SAİT YÜCEL 

İSTANBUL-3 14 ALİ MUHİTTİN TIĞLI 

İSTANBUL-3 15 SİNAN KARAHAN 

İSTANBUL-3 16 SİNAN KARACA ÖZTÜRK 

İSTANBUL-3 17 MAHFUZ YETÜT 

İSTANBUL-3 18 ŞAHANIM METER 

İSTANBUL-3 19 IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU 

İSTANBUL-3 20 YAĞMUR GEYGEL 

İSTANBUL-3 21 ENGİN ERTAÇ 

İSTANBUL-3 22 CEMİL CAN DİNÇ 

İSTANBUL-3 23 AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK 

İSTANBUL-3 24 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN 

İSTANBUL-3 25 SEDA ÖNDER 

İSTANBUL-3 26 BEKTAŞ DAVUTOĞLU 

İSTANBUL-3 27 ARZU ATTEPE 

İSTANBUL-3 28 HÜSEYİN DURAN 

İSTANBUL-3 29 ERDAL SARIKAYA 

İSTANBUL-3 30 ELİF KESKİNEL ÜLKER 

İSTANBUL-3 31 ALİ OSMAN ÖZDİLEK 

İSTANBUL-3 32 KEMAL ÖZKİRAZ 

İSTANBUL-3 33 İLYAS DUMAN 

İSTANBUL-3 34 OSMAN TELLİOĞLU 

İSTANBUL-3 35 ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN 

İZMİR-1 1 AHMET TUNCAY ÖZKAN 

İZMİR-1 2 MURAT BAKAN 

İZMİR-1 3 ÖZCAN PURÇU 

İZMİR-1 4 KANİ BEKO 

İZMİR-1 5 MEHMET ALİ ÇELEBİ 

İZMİR-1 6 TACETTİN BAYIR 

İZMİR-1 7 EDNAN ARSLAN 

İZMİR-1 8 SEFER İPEKLİ 

İZMİR-1 9 KAZIM UMDULAR 

İZMİR-1 10 NİLAY KÖKKILINÇ 

İZMİR-1 11 EZGİ DENİZ DENİZ URUNGA 

İZMİR-1 12 DEVRİM BARIŞ ÇELİK 

İZMİR-1 13 ZEKİYE SEDA SÖNMEZ 

İZMİR-1 14 ŞENER AKDEMİR 

İZMİR-2 1 KEMAL KILIÇDAROĞLU 

İZMİR-2 2 SELİN SAYEK BÖKE 

İZMİR-2 3 KAMİL OKYAY SINDIR 

İZMİR-2 4 ATİLA SERTEL 

İZMİR-2 5 SEVDA ERDAN KILIÇ 

İZMİR-2 6 MAHİR POLAT 

İZMİR-2 7 BEDRİ SERTER 

İZMİR-2 8 İDRİS YAVUZYILMAZ 

İZMİR-2 9 ALİ ENGİN 

İZMİR-2 10 SALİH ÖZÇİFÇİ 

İZMİR-2 11 MEHMET BİRLİK 

İZMİR-2 12 ONUR KADİR ERYÜCE 

İZMİR-2 13 HATİCE ZEYBEK 

İZMİR-2 14 EBRU OKAY 

KAHRAMANMARAŞ 1 ALİ ÖZTUNÇ 

KAHRAMANMARAŞ 2 SELİM SÜMEN 

KAHRAMANMARAŞ 3 MEHMET ÇARMAN 

KAHRAMANMARAŞ 4 FAİK KILINÇ 

KAHRAMANMARAŞ 5 ONUR GÜRBÜZ 

KAHRAMANMARAŞ 6 AYŞEGÜL YAYCIOĞLU 

KAHRAMANMARAŞ 7 UĞUR ŞEVRAN 

KAHRAMANMARAŞ 8 AZİZE ÇUHADAR 

KARABÜK 1 HÜSEYİN AVNİ AKSOY 

KARABÜK 2 SEDAT KARAOĞLU 

KARABÜK 3 GÜLSÜN BENİÇ 

KARAMAN 1 İSMAİL ATAKAN ÜNVER 

KARAMAN 2 HAKAN GÜRSEL AKBULUT 

KARAMAN 3 YUSUF BAŞTUĞ 

KARS 1 FATİH KAMİL ERKOÇ 

KARS 2 HATİCE GÜVENSOY 

KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ 

KASTAMONU 1 HASAN BALTACI 

KASTAMONU 2 AYŞEGÜL SOYLU MUSLU 

KASTAMONU 3 DEVRİM EZGİ ÖZALP 

KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK 

KAYSERİ 2 AHMET YILDIZ 

KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ 

KAYSERİ 4 İBRAHİM KAAN 

KAYSERİ 5 MAZHAR OĞUZ ÖZSOY 

KAYSERİ 6 GONCA YELDA ORHAN 

KAYSERİ 7 RECEP BULUT 

KAYSERİ 8 METİN KANTARCI 

KAYSERİ 9 KADİM ŞAHİN 

KAYSERİ 10 NİZAMETTİN TEMEL 

KIRIKKALE 1 AHMET ÖNAL 

KIRIKKALE 2 GÜLLÜ AYKUT 

KIRIKKALE 3 ÜMİT COŞGUN 

KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN 

KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU 

KIRKLARELİ 3 İNCİ TUNÇ 

KIRŞEHİR 1 METİN İLHAN 

KIRŞEHİR 2 ÇAĞDAŞ GÖKALP 

KİLİS 1 ALİ TUNA 

KİLİS 2 MEHMET ALİ AĞCABAY 

KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET 

KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR 

KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN 

KOCAELİ 4 MÜHİP KANKO 

KOCAELİ 5 OSMAN ANIL ACURMAN 

KOCAELİ 6 EBRU KÜÇÜKAYDIN 

KOCAELİ 7 YEŞİM AKPINAR 

KOCAELİ 8 ORKUN UTKUBAŞ 

KOCAELİ 9 İSMAİL DEMİR 

KOCAELİ 10 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU 

KOCAELİ 11 SEZER NİLGÜN AYDIN 

KOCAELİ 12 TUĞMAN KAYALI 

KOCAELİ 13 ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ 

KONYA 1 ABDULLATİF ŞENER 

KONYA 2 ABDÜLKADİR KARADUMAN 

KONYA 3 HASAN SARIMEHMETOĞLU 

KONYA 4 SAİM SEZEN 

KONYA 5 NİHAL EKEN 

KONYA 6 ALİ SAYAR 

KONYA 7 İSMAİL ÜNSAL 

KONYA 8 ORHAN KAYA 

KONYA 9 NAZİFE DEMİRHAN 

KONYA 10 MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK 

KONYA 11 SEFER İPEK 

KONYA 12 HİKMET BALCI 

KONYA 13 ŞENİZ KURTULUŞ 

KONYA 14 MEHMET YURTSEVEN 

KONYA 15 HASAN PEKTEKİN 

KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP 

KÜTAHYA 2 ŞEREF HAN 

KÜTAHYA 3 ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ 

KÜTAHYA 4 MEHMET AYDIN UZUN 

KÜTAHYA 5 RIDVAN ÇAKIR 

MALATYA 1 VELİ AĞBABA 

MALATYA 2 HULİSİ PORGALI 

MALATYA 3 SONER GÖKÇE 

MALATYA 4 BERNA KARADAŞ 

MALATYA 5 EMİN DÖNMEZ 

MALATYA 6 MAHMUT AKBIYIK 

MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL 

MANİSA 2 AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU 

MANİSA 3 BEKİR BAŞEVİRGEN 

MANİSA 4 SABRİ TEMEL 

MANİSA 5 ABDULLAH SAKA 

MANİSA 6 HAYRİYE HACET 

MANİSA 7 SANİYE AĞGÜL 

MANİSA 8 ÇETİN KURTULUŞ 

MANİSA 9 NURİTTİN DİNGAZ 

MANİSA 10 LALE ERDOĞAN TUNÇER 

MARDİN 1 MAHMUT DUYAN 

MARDİN 2 ERKAN MEHMETOĞLU 

MARDİN 3 ABDULVAHAP AY 

MARDİN 4 ABDULKADİR TURAN 

MARDİN 5 AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA 

MARDİN 6 ENGİN ORAL 

MERSİN 1 CENGİZ GÖKÇEL 

MERSİN 2 ALPAY ANTMEN 

MERSİN 3 ALİ MAHİR BAŞARIR 

MERSİN 4 NEVİN ZAİMOĞLU 

MERSİN 5 MEHMET SAYDAM 

MERSİN 6 CAVİDAN DEMİRAĞ 

MERSİN 7 SEYİT ÖZANANAR 

MERSİN 8 ALPER TURNA 

MERSİN 9 ALPTEKİN ESER 

MERSİN 10 DİLARA ÖZKINA 

MERSİN 11 KENAN HAZAR 

MERSİN 12 HİDAYET OĞUZ 

MERSİN 13 SİBEL GAZİ TABEL 

MUĞLA 1 MÜRSEL ALBAN 

MUĞLA 2 SUAT ÖZCAN 

MUĞLA 3 BURAK ERBAY 

MUĞLA 4 SÜLEYMAN GİRGİN 

MUĞLA 5 İBRAHİM ERTÜRK 

MUĞLA 6 EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR 

MUĞLA 7 YAMAÇ KAYA 

MUŞ 1 YILMAZ ÇETİNKAYA 

MUŞ 2 YILDIRIM PAÇAL 

MUŞ 3 CEMAL KOÇHAN 

MUŞ 4 NUR MUHAMMED KARAHAN 

NEVŞEHİR 1 FARUK SARIASLAN 

NEVŞEHİR 2 FULYA GÜLŞEN ALTINSOY 

NEVŞEHİR 3 MEHMET BİLGİN 

NİĞDE 1 ÖMER FETHİ GÜRER 

NİĞDE 2 AHMET OĞUZ ÖZMEN 

NİĞDE 3 NAGİHAN ESKİOĞLU 

ORDU 1 SEYİT TORUN 

ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL 

ORDU 3 ONUR ÇAM 

ORDU 4 SEBANUR ÖZDEMİR 

ORDU 5 SAİT KAPICIOĞLU 

ORDU 6 NAZIM YİĞİT GÜNAY 

OSMANİYE 1 BAHA ÜNLÜ 

OSMANİYE 2 MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ 

OSMANİYE 3 İRFAN ERDEM 

OSMANİYE 4 HAKKI SAYMAN SAYGILI 

RİZE 1 REMZİ KAZMAZ 

RİZE 2 AYSEL TAŞKIN 

RİZE 3 KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN 

SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ 

SAKARYA 2 MEHMET SELÇUK 

SAKARYA 3 ELİF YAR 

SAKARYA 4 REFİK KARAKAŞ 

SAKARYA 5 MEHMET DERYA BAĞDAT 

SAKARYA 6 AYTÜL UŞAKLIGİL 

SAKARYA 7 GÖZDE NUR YILDIZ 

SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK 

SAMSUN 2 NESLİHAN HANCIOĞLU 

SAMSUN 3 HÜSEYİN ŞAHİN 

SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN 

SAMSUN 5 MEHMET ÖZDAĞ 

SAMSUN 6 ARZU SABUNCU 

SAMSUN 7 MURAT ÇAN 

SAMSUN 8 YILMAZ KARAGÖZ 

SAMSUN 9 IŞIK ÖZKEFELİ 

SİİRT 1 CAHFER SAKLAN 

SİİRT 2 HİKMET AKAR 

SİİRT 3 HASAN ALP 

SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ 

SİNOP 2 ERDİNÇ ŞİMŞEK 

SİVAS 1 ULAŞ KARASU 

SİVAS 2 SİNAN ÖZTÜRK 

SİVAS 3 MALİKE EJDER YOLVEREN 

SİVAS 4 ALİ BALTA 

SİVAS 5 HASAN KILIÇ 

ŞANLIURFA 1 AZİZ AYDINLIK 

ŞANLIURFA 2 FETHİ YAMAÇ 

ŞANLIURFA 3 CEM KARAKEÇİLİ 

ŞANLIURFA 4 UĞUR MİZAN 

ŞANLIURFA 5 BAKIR AYDOĞDU 

ŞANLIURFA 6 HALAF AYYILDIZ 

ŞANLIURFA 7 MAHMUT YAZAR 

ŞANLIURFA 8 AHMET MÜSRİ 

ŞANLIURFA 9 FARUK AKAN 

ŞANLIURFA 10 SONGÜL ARSLAN 

ŞANLIURFA 11 MUSTAFA EREN 

ŞANLIURFA 12 AKİLE YEKTAŞ 

ŞANLIURFA 13 İBRAHİM HALİL YARIŞ 

ŞANLIURFA 14 KEMAL EŞSİZ 

ŞIRNAK 1 SABRİ KUYTAN 

ŞIRNAK 2 ABDULKERİM VARLI 

ŞIRNAK 3 GÜNDÜZ ÖKTEN 

ŞIRNAK 4 OSMAN YEREN 

TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK 

TEKİRDAĞ 2 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN 

TEKİRDAĞ 3 CANDAN YÜCEER 

TEKİRDAĞ 4 EMRE KÖPRÜLÜ 

TEKİRDAĞ 5 ADEM DALGIÇ 

TEKİRDAĞ 6 İSMAİL DOĞAROĞLU 

TEKİRDAĞ 7 GÜLFER ÜMİT 

TOKAT 1 KADİM DURMAZ 

TOKAT 2 HASAN EFE UYAR 

TOKAT 3 ÇAĞDAŞ KURTGÖZ 

TOKAT 4 DURAN BELENE 

TOKAT 5 GÜLPERİ COŞAR 

TRABZON 1 AHMET KAYA 

TRABZON 2 ABDÜL KADİR ÇELEBİ 

TRABZON 3 HİKMET NURİ AYDIN 

TRABZON 4 FERDA KUDUNOĞLU 

TRABZON 5 İSMAİL KAYNAR 

TRABZON 6 MERTCAN FERO 

TUNCELİ 1 POLAT ŞAROĞLU 

TUNCELİ 2 MESUT COŞKUN 

UŞAK 1 ÖZKAN YALIM 

UŞAK 2 İSMET AKIN 

UŞAK 3 ALİ KARAOBA 

VAN 1 MEHMET KURUKCU 

VAN 2 FAHREDDİN ÇUYRAK 

VAN 3 HALUK TERZİOĞLU 

VAN 4 ŞANEL GÜLOĞLU 

VAN 5 ERKAN KAÇMAZ 

VAN 6 NEVZAT KOÇ 

VAN 7 NERİMAN KARTAL 

VAN 8 ŞAHİN ÖZTEKİN 

YALOVA 1 ÖZCAN ÖZEL 

YALOVA 2 ERTAN ŞENER 

YALOVA 3 MEHMET GÜREL 

YOZGAT 1 ALİ KEVEN 

YOZGAT 2 NADİR ÜNAL 

YOZGAT 3 RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU 

YOZGAT 4 ŞAHİN BOZDEMİR 

ZONGULDAK 1 ÜNAL DEMİRTAŞ 

ZONGULDAK 2 DENİZ YAVUZYILMAZ 

ZONGULDAK 3 UMUT BAŞOĞLU 

ZONGULDAK 4 MERVE KIR 

ZONGULDAK 5 ÇİĞDEM ŞEKERCİ 


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler