son dakika haberleri

Mustafa Destici: Erdoğan bana da teklifte bulunmuştu

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine AK Parti'ye katılması için teklifte bulunduğunu söyledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Mustafa Destici: Erdoğan bana da teklifte bulunmuştu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.01.2018  11:54:00 eklendi.

 Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine AK Parti'ye katılması için teklifte bulunduğunu açıkladı. Destici, teklifin ne zaman yapıldığına ilişkin olarak soruya ise "Süleyman Bey ve Numan Bey'e yapıldığı dönemlerde aynı teklif bana da yapılmıştı" dedi.


Destici, Habertürk TV'de Kübra Par'ın sorularını yanıtladı.


"Siyasi kariyetiniz için bir beklentiniz var mı?" sorusuna yanıt veren Destici "Öncelikli olarak devletimizin varlığını, milletimizin bütünlüğünü esas alıyoruz. Burada da biz hiçbir beklenti, pazarlık işine girmeden, kimseyle görüşme yapmadan 'evet' dedik. Numan Bey'in ve Süleyman Bey'in tercihlerine saygılıyım. Ama o süreçlerde Sayın Cumhurbaşkanımız bana da teklifte bulundu. Parti olarak ya da şahıs olarak katılmamız yönünde. Bizim BBP olarak bir emaneti yüklendiğimizi, bir davamız olduğunu buna inanmış milyonlarca taban olduğunu ve Büyük Birlik Partisi olarak yolumuza devam etmek istediğimizi kendilerine ifade ettim" diye konuştu.


Destici, teklifin ne zaman yapıldığına ilişkin soruya ise "Süleyman (Soylu) Bey ve Numan (Kurtulmuş) Bey'e yapıldığı dönemlerde aynı teklif bana da yapılmıştı" dedi.


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler