son dakika haberleri

Zekeriya Öz'ün Almanya'da yaşadığı evin fotoğrafı ortaya çıktı!

Akşam Gazetesi FETÖ'cü eski Savcı Zekeriya Öz’ün Almanya’da yaşadığını iddia ederek, ikamet ettiği evinin fotoğrafını yayımladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Zekeriya Öz'ün Almanya'da yaşadığı evin fotoğrafı ortaya çıktı!
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.10.2017  13:16:00 eklendi.

 Devrim Tosunoğlu'nun haberine göre FETÖ'cü eski Savcı Zekeriya Öz'ün Almanya Freiburg'da bir apartmanda yaşıyor. Gazete, Öz'ün ikamet ettği evin fotoğraflarını paylaşırken, FETÖ'cü savcıyı Alman İstihbaratı BND'nin koruduğunu belirtti. Gazete birinci sayfadan duyurduğu haberinde evin önünde bulunan bir aracın da Öz'e tahsis edlidiğini iddia etti.


ÖZ'ÜN AÇIK ADRESİ


Hakkında yakalama kararı çıkarılacağını öğrenince Gürcistan ve Ermenistan üzerinden Almanya'ya kaçtığı belirtilen Zekeriya Öz'ün, Hirzberg Strasse 79102 adresindeki evde yaşadığı iddia edildi.


Haberde, “Öz sıkıldığında özel güvenlik önlemleri ile gizlice BND ajanları tarafından bu araçla gezmeye götürülüyor. İstihbarat birimleri Öz'ün son olarak deniz gezintisine götürüldüğünü belirledi. Öz'ün saklandığı site stratejik olarak seçilmiş. Öz, Almanya'dan başka bir ülkeye geçmek istediğinde adresine Fransa 30, İsviçre'ye 50 kilometre mesafede. Sakin site içerisinde yer alan evin gizli bölmeleri ve misafir odaları da var. Örgütün gizli toplantıları zaman zaman burada yapılıyor. Bu eğitim merkezinin olduğu sokağa girdiğinizde, Alman istihbarat örgütü BND'nin ajanları sizden şüphelendiği takdirde kimlik sorabiliyor” ifadelerine yer verildi.

 

 


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler