son dakika haberleri

Gevaş'ta Pedallar 15 Temmuz için çevrildi

Gevaş ilçesinde Gevaş Belediyesi ve Kaymakamlığı birlikteliğiyle 15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen program çerçevesinde şehri merkezinde bisiklet turu gerçekleştirildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gevaş'ta Pedallar 15 Temmuz için çevrildi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 15.07.2017  12:14:00 eklendi.

Gevaş Kaymakamı İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan’nın da katıldığı etkinlikte “Gençler Asla Unutmaz” sloganıyla pedal çevrildi.


15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle tüm Türkiye genelinde çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu gün yani 15 Temmuz 2017 günü de tüm ülke genelinde etkinlikler devam ediyor. Bisiklet etkinlikleriyle adından sıkça söz ettiren Van’ın Gevaş ilçesinde bu çerçeve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için anlamlı bir etkinlik daha gerçekleştirildi. Gevaş Gençlik Merkezine bağlı gençlerin de yer aldığı etkinlik 15 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 10.00’da Gevaş Belediye önünde başladı. Kaymakam İshak Çınar ve Belediye Başkanı Sinan Hakan’ın öncülüğündeki bisikletçiler esnafın yoğun alaka ve tezahüratı eşliğinde şehir merkezini turladıktan sonra Gevaş’ın sembolü haline gelen Saat Kulesinin yanında turu sonlandırdılar. Bisiklet turundan sonra Belediye Parkında gençlerle kahvaltı yapıldı.


Gevaş ilçesinde 15 Temmuz anma etkinlikleri akşam saat 20.00’da gerçekleştirilecek yürüyüş ve nöbetle sabaha kadar sürecek.

 


Gevaş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler