son dakika haberleri

Gevaş’ta bir ilk

Van Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Gevaş Devlet Hastanesinde ilk defa diş protezi hizmeti verilmeye başlandı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gevaş’ta bir ilk
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 08.09.2017  13:39:00 eklendi.

 Açıklamalarda bulunan Gevaş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Adem Ergioğuz, kaliteli sağlık hizmeti vermek için hastane yönetimi ve çalışanları olarak büyük bir özveri ve itina çalıştıklarını söyledi.

 

Ergioğuz, “Sağlık, mutlu bir hayatın önemli bir parçasıdır. Mutlu insanların olduğu sağlıklı bir toplum için gün geçtikçe hastanemize yeni hizmetler kazandırmaya devam ediyoruz. Hastanemizde mevcut olan diş polikliniğimizde halihazırda verilen hizmetlere ek olarak ağustos ayı itibariyle diş protez hizmetini de eklemiş olduk. Böylece hastalarımızın protez tedavisi için il merkezine ve farklı illere gitmelerinin önüne geçmiş olduk. Bundan sonra ki süreçte hastalarımızın sağlık memnuniyetlerini arttırabilmek, sağlık hizmetlerinden maksimum düzeyde faydalanabilmelerini sağlayabilmek ve sağlık hizmetleri için ilçe dışına gitmelerinin önüne geçmek adına ekip olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca bu hizmetin ilçemize kazandırılmasında desteği olan Van Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Heybet Semur’a çok teşekkür ederim’’ dedi.

 

İlçede ilk diş protezi uygulanan hasta H.S. ise, daha önce diş protezi taktırmak istediğini, fakat bunun için il merkezine gitmesi gerektiğini belirterek, “Ancak bunun için ne zamanım ne de maddi gücüm vardı. İlçemizde bu hizmetin başlamasıyla birlikte kısa bir süre içinde diş protezimi yaptırabildim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim’’ diye konuştu.

 


Gevaş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler