son dakika haberleri

Genel sekreter Türkman Erciş ilçesinde incelemelerde bulundu

Edremit Kaymakamı ve Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhammet Fuat Türkman, Erciş İlçesinde Büyükşehir Belediyesine ait birimlerde incelemelerde bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Genel sekreter Türkman Erciş ilçesinde incelemelerde bulundu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.08.2020  11:41:00 eklendi.

 Her geçen gün hizmet ağını genişleten yeni projelerle kentin çehresini değiştiren Büyükşehir Belediyesi Erciş ilçesindeki yatırımlarını da her geçen gün artırıyor. Yapılan çalışmaları ve birimleri denetlemek için Erciş İlçesine giden Kaymakam Türkman, Genel Sekreter Yardımcısı Halil İbrahim Ateş’le birlikte Fen İşleri Dairesi Başkanlığına ait şantiyeleri ziyaret etti. Yol yapım ve bakım çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam Türkman, şantiyeleri gezerek, çalışanlarla bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan en önemli projelerden biri olan mezbahaneye de giden Kaymakam Türkman burada incelemelerde bulundu.

 

Kaymakam Türkman ve beraberindekiler daha sonra Erciş Otobüs Terminaline gitti. Terminali gezen Kaymakam Türkman bilet satış ofislerini de ziyaret ederek binada denetim yaptı. Buradan İtfaiye Dairesi Başkanlığı Erciş Grup Amirliğine geçen Kaymakam Türkman son dönemde güçlendirilen itfaiye filosu ve yeni alınan araçları inceledi.

 

Son olarak Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı Erciş şantiyesine geçen Kaymakam Türkman ilçede yapılan çalışmaları yerinde görüp Daire Başkanı Mehmet Kaptanoğlu’ndan yapılması planlanan projelerle ilgili bilgi aldı.


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler