son dakika haberleri

Geleneksel hamamlar için ısıtma sistemleri

Hamam ısıtma sistemlerinin maliyetleri nelerdir?

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Geleneksel hamamlar için ısıtma sistemleri
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.11.2018  14:08:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM

 

Geleneksel hamamlar için ısıtma sistemleri

Antik Roma İmparatorluğu'na kadar uzanan hamamlar, sıcak su ile ön plana çıkan özel bir sistem tarafından ısıtıldı, temizlik olgusu için için inşa edildi. bugün de hala aynı olgu ile oldukça popüler. Peki bu özel hamam ısıtma sistemi nedir? Aslında, birçok ısıtma yöntemleri vardır, bugün en sağlıklı ve en popüler olanı teknolojinin de yardımı ile elektrikli hamam ısıtma sistemleri olmaktadır. Isıtma işlemi yüksek kaliteli kabloların zeminin altına döşenmesi ve kullanıcının konforunu artırmak için estetik bir şekilde uygulanması ile olmaktadır.

 

Hamam ısıtma sistemlerinin maliyetleri nelerdir?

Hepimiz işimizde veya evimizde olsun, minimum fiyata maksimum fayda sağlamak istiyoruz. Bu anlamda, ısıtmax müşterilerin beklentilerini çok iyi karşılar. Isıtma sistemi için tek bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Hamam ısıtma sisteminin maliyetlerini etkileyen bazı faktörler vardır.

Bunlar;

     Uygulanan alanın ölçümleri

     Alanda kullanılan malzeme miktarı

     Isıtma sisteminin çalışma süresi

gibi faktörlerdir. Sonuç olarak, bu sistem kurulduktan sonra, insanlar tarafından yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Her durumda, kullanıcılar daha karlıdır.

 

Hangi bölgeler hamam ısıtma sistemleri ile ısıtılır?

Hamam ritüellerinin çoğunda, göbek taşı dediğimiz mimari gerçekler vardır. Genellikle mermerden yapılmış olan bu platform, hamamların ortasında yer almaktadır. Göbek taşından tutun, oturma zemininden, sırt destek alanına kadar, birçok yerde hamam ısıtma sisteminin teknolojisini kullanarak ısıtma düşünebilirsiniz.

 

Isıtmax size eviniz için mini bir hamam keyfi sunabilir

Banyo, insan vücudunun manevi temizlik ile temizlenmesini eşleştirerek suyun manevi ve maddi temizlik etkisini gördüğü en eski zamanlardan beri insanlığın hayatında önemli bir yere sahiptir. Bununla birlikte, bunu Türk kültürünün bir parçası olan Türk hamamı kültürü ile taçlandırmak isteyenler. Evlerinde kendilerine özel mini Türk hamamı kurabilirler. Hamam ısıtma sistemleri bu küçük mekanlara bile uygulanabilir. Kullanıcı tercihlerine göre yapılan uygulamalar son derece memnun sonuçlar ortaya çıkarır. Müşterilerin keyif ve zevklerine göre mini hamamlar tasarlanabilir ve yerden ısıtma sistemleri bu ortamlara çok kısa sürede uygulanabilmektedir. Oldukça düşük işletim maliyetleri olan sistem beklentilere göre çok daha düşük masraflarla kurulumu gerçekleştirilebilmektedir.

 

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler