son dakika haberleri

Fenerbahçe Kongresi'nde gerginlik

Fenerbahçe Kongresi`nde gerginlik yaşandı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Fenerbahçe Kongresi'nde gerginlik
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.06.2018  09:55:00 eklendi.

Fenerbahçe Kongresi`nde gerginlik yaşandı. Konuşmacılardan Suat Müftüoğlu ve Haluk Burcuoğlu`nun peş peşe yaptığı konuşmalar, önce Aziz Yıldırım destekçilerini, ardından da Ali Koç destekçilerini sinirlendirdi.

 

Başkan Adayı Ali Koç ise üyeleri sakinleştirdi.Fenerbahçe Kongresi`nde yapılan konuşmalar üyelerin tepkilerine neden oldu. Suat Müftüoğlu, Asbaşkan Şekip Mosturoğlu`nun okuduğu faaliyet raporunu eleştirerek, "Sanki faaliyet raporu değil, seçim konuşması" ifadelerini kullandı.

 
 
Müftüoğlu`nun yönetimi eleştirmesinin ardından tribünlerde bulunan üyeler arasında tartışma çıktı ancak yaşanan gerginlik çok büyümeden yatıştırıldı. Suat Müftüoğlu`nun ardından konuşmak için sahneye gelen Haluk Burcuoğlu da, "Kendi futbolcuna küfür eden güruh" açıklamasında bulununca, bu kez Ali Koç`a destek verenler sinirlerine hakim olamadı ve Burcuoğlu`nu yuhaladı.
 
 

Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, tarafları sakinleştirmeye çalışsa da bu pek mümkün olmadı. Tribünde bulunan Başkan Adayı Ali Koç da, gerginleşen tribüne gelerek sakin olmalarını istedi.
 

 Mehmet Şirin Topaloğlu / İHA

Spor |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler