son dakika haberleri

Faslı hostes Türk sevgilisi tarafından dolandırıldı

Fas'ta hosteslik yapan 28 yaşındaki kadın, İstanbul’da tanışarak evlilik hayalleri kurduğu erkek arkadaşı tarafından dolandırıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Faslı hostes Türk sevgilisi tarafından dolandırıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 21.10.2018  16:44:00 eklendi.

Fas'a ait özel bir hava yolu şirketinde hosteslik yapan 28 yaşındaki Mona M., 2014 yılında tatil için İstanbul'a geldi. Burada önce E.Ö. ile tanışan Mona, ardından onun arkadaşı Muhammed A. ile arkadaşlık kurdu.


Faslı Mona ile Muhammed’in arkadaşlığı yaklaşık 1 yıl sürdü ve ikilinin aralarında duygusal bir yakınlık oluştu. Muhammed A., Mona M'yi ailesiyle tanıştırıp, onunla evlenmek istediğini söyledi. Gitgide Muhammed A'ya güvenmeye başlayan Faslı Mona, İstanbul'a taşınıp ve buradan bir ev almak istediğini söyledi. Muhammed A. ise amcasının oğlunun emlakçı olduğunu ve kendilerine yardımcı olabileceğini söyledi.Evleneceği erkek arkadaşına güvenen Faslı hostes, erkek arkadaşına vekalet verdi ve kendi hesabından çektiği 55 bin doları da teslim etti. Muhammed A. bir süre sonra Esenyurt’tan bir ev aldı. Aradan geçen zamanda Faslı hostes Türkiye’ye sık sık gelmeye devam etti. Evlilik için hesabında para biriktiren Mona M. bu kez ikinci bir ev alıp kiraya vermek için erkek arkadaşına 50 bin dolar verdi. Muhammed A. ise Esenyurt’ta ikinci bir ev alarak kiraya verdiğini söyledi.

 

Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler