son dakika haberleri

Evinin bahçesini dış çekim mekânına çevirdi

Van’ın Özalp ilçesinde 14 yıldır fotoğrafçılık yapan Fesih Önsaçma, iki dönüm olan evinin bahçesini dış çekim mekânı haline getirdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Evinin bahçesini dış çekim mekânına çevirdi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.10.2017  16:59:00 eklendi.

 Özalp ilçesinde 14 yıldır fotoğrafçılık mesleği yaptığını ve bu işe başladığı ilk yıllarda çok sıkıntılılar yaşadığını anlatan Fesih Önsaçma, “Amatör çekimler Van’da yapılıyor.

 

Bu çekimler hem bizim için hem müşterilerimiz için büyük sıkıntıydı. Bunun için 95 bin liraya minilab baskı makinesi alarak anında resimleri müşterimize teslim etmeye başladık. Makineyi aldıktan sonra gelin-damat dış çekimlerini yapacak yer olmadığı için mecburi olarak Van’a giderek çekim yapıyorduk. Bu hem bizim için zaman kaybı oluyordu, hem düğün sahibine ayrı bir masraf oluyordu.

 

Bu sıkıntıları girmek için evimin bahçesini dış çekim mekânı haline getirerek bu sorunu çözdük. Bu iş için 150 bin lira masraf yaparak evimin bahçesini dış çekim mekânı için hazırladım. Burada yapmış olduğum yapay şelale, havuz, çekim sahnesi, ahlât taşından tarihi merdiven, ahşap köprü gibi ortamları yaparak ilçenin hizmetine sunduk. Sadece düğünlerde değil, özel günlerde de çekim için gelenler oluyor. Bu sadece Özalp için değil, il merkezi ve diğer ilçelerden de gelin-damat dış çekimleri için çok talep alıyorum” dedi.

 


Özalp |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler