son dakika haberleri

Evde Sağlık Hizmeti Alan Yaşlılara Anlamlı Ziyaret

Van İl Sağlık Müdürlüğü ve Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü evde sağlık hizmeti alan yaşlılara anlamlı ziyarete bulunarak çiçek taktim edip, pasta ikramında bulundular.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Evde Sağlık Hizmeti Alan Yaşlılara Anlamlı Ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.03.2019  15:50:00 eklendi.

 Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu,burada bir açıklamada bulundu18-24 Mart Yaşlılar saygı haftası kapsamında, Evde Sağlık Hizmeti’nden yararlanan hastalar; Van İl Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığına bağlı Ev’de Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi ve Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından evde sağlık hizmeti gören Yaşlılarımızı ziyarete bulunarak dertlerini dinledik ve sağlık görevlilerimizce sağlık kontrolleri yapldı.


Doç.Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, Toplumda yaşlılara karşı bir farkındalık oluşturmak ve toplumu bu konuda daha duyarlı hale getirmek amacıyla, her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında, bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için kutlanan Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörlüğümüz tarafından organize edilen Kore gazimiz Tevfik Gezgen (86) evinde ziyaret ederek Sohbet ettik hal ve hatırlarını sorduk, sorunları dinledik yaşlılarımızın mutluluğu ve sevinci yüzlerinden okunuyordu ifadesinde bulundu.


Kore Gazi Tevfik Gezgen, ise, hoş sohbet havasında kore anılarını anlatarak, İl Sağlık Müdürülüğü, Van Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne teşekkür ederek, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığ Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi “Evde Sağlık Hizmetleri Birimi sayesinde hizmet ayağımıza gelmekte. Bu sayede tansyon ve diğer rahatsızlıklarım olsun artık evimde görebiliyorum. Bizlerin hayatını bu kadar kolaylaştırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum dedi.”


Gerçekleştirilen ziyarete Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür yardımcıları Tarık Kuşman,Cahit Eldemir, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op.Dr. Bahadır Öndeş ve Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörlüğü sorumlusu Özlem Öndeş, eşlik etti.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler