son dakika haberleri

Eşbaşkanlar ve Milletvekilleri Yaralı Mültecileri Ziyaret Etti

HDP Van Milletvekilleri Murat Sarısaç ve Muazzez Orhan ile İpekyolu Belediye Eşbaşkanları Azim Yacan ve Şehsade Kurt, Özalp İlçesinde dün yaşanan trafik kazasında yaralanan mültecileri tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eşbaşkanlar ve Milletvekilleri Yaralı Mültecileri Ziyaret Etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.07.2019  21:51:00 eklendi.

 Van’ın Özalp İlçesinde dün mültecileri taşıyan minibüs kaza yapmış ve 17 kişi yaşamını yitirirken 50 kişide yaralanmıştı.

HDP Van milletvekilleri Murat Sarısaç, Muazzez Orhan, İpekyolu Belediye Eşbaşkanları Azim Yacan, Şehsade Kurt, HDP il Yöneticisi Hasan Güven, HDP ilçe Eşbaşkanı Öznur Bartın, DBP İlçe Eşbaşkanı Bazi Yiğit ve İpekyolu Belediye Meclis Üyeleri, Van Dursun Odabaşı ile Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören yaralıları ziyaret etti. Yaralıların sağlık durumu hakkında yetkililerden bilgi alan HDP heyeti, yaralılarla yakından ilgilendi.

 

Öte yandan İpekyolu Belediyesi Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü tarafından kazada yaralanan mülteciler için elbise ve ihtiyaç paketi hazırlandı. İhtiyaç paketinde kadın, erkek ve çocuklar için bedenlerine uygun giysi, ayakkabı ve diğer gereksinimler yer aldı. Ayrıca çocuklar için hazırlanan paketlere oyuncak konuldu.

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler