son dakika haberleri

Eşbaşkan Avcı: parklar halka en iyi şekilde hizmet verecek

Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, kent merkezinde bulunan parklarda incelemelerde bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eşbaşkan Avcı: parklar halka en iyi şekilde hizmet verecek
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.05.2019  11:19:00 eklendi.

 Eşbaşkan Avcı, yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan parkların en iyi şekilde hizmet verebilmesi için gerekli eksiklerin giderileceğini söyledi.


Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, Ramazan Bayram öncesi tüm mezarlıklarda başlatılan bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yerinde denetledi. Eşbaşkan Avcı’ya Genel Sekreter Vekili Engin Akın ve ilgili birim yetkilileri eşlik etti. Sona gelinen çalışmaları denetledikten sonra Eşbaşkan Avcı ve beraberindekiler, Kültür Parkı, Yaşar Kemal Parkı ve Ulaşım Daire Başkanlığı Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda incelemelerde bulundu.


Parklardaki tahribatın giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını isteyen Eşbaşkan Avcı, özellikle çocuk oyun alanlarının bakımsızlığına dikkat çekti. Kayyum döneminde park ve bahçelerin bakımsız bırakıldığına işaret eden Avcı, park ve bahçelere ait malzemelerin faklı yerlere gönderildiğine ve işinin uzmanı çalışanların ya işten çıkarıldığına ya da görev yerlerinin değiştirildiğine vurgu yaptı.


İnceleme ardından Eşbaşkan Avcı, yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan parkların halka en iyi şekilde hizmet verebilmesi için gerekli eksiklerin giderilmesini istedi. Başta sosyal tesislerin eksikliği olmak üzere, yeşil alanların kullanımı için Büyükşehir Belediyesi olarak gerekli tüm ekip ve ekipman sorunun giderilmesi talimatını verdi.

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler