son dakika haberleri

Eşbaşkan Avcı Erciş'te devam eden çalışmaları inceledi

Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, Erciş ilçesini ziyaret ederek, devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eşbaşkan Avcı Erciş'te devam eden çalışmaları inceledi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.05.2019  14:08:00 eklendi.

 Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Eşbaşkan Avcı, Erciş ilçesinde incelemelerde bulunarak, devam eden hizmetler hakkında bilgi aldı.

 

Avcı’ya Genel Sekreter Vekili Engin Akın, Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Şenkaya, Erciş Belediyesi Eşbaşkanı Yıldız Çetin, meclis üyeleri ile HDP Erciş İlçe Eşbaşkanları Şakir Asıl ve Hücret Kandemir eşlik etti.

 

İlk olarak Erciş Belediyesi'ni ziyaret eden Eşbaşkan Avcı, ilçenin imar planıyla ilgili bilgi aldı. Ardından ilçe merkezinde devam eden yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarını yerinde denetledi. Daha sonra sırasıyla Erciş Otobüs Terminali ve Sebze Hali’ni ziyaret eden Avcı, son olarak önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan köy yollarında incelemede bulunup, Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgi aldı.

 

Eşbaşkan Avcı, ilçede devam eden çalışmaları yakından takip etmek için ziyarette bulunduklarını belirterek, edindikleri bilgiler doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi olarak planlamaya gideceklerini söyledi. Avcı, halkın kendilerine verdiği 5 yılık süreyi en iyi şekilde değerlendireceklerini ve söz verdikleri çalışmaları başarıyla gerçekleştireceklerini ifade etti. Avcı ve beraberindekiler incelemelerin ardından ilçeden ayrıldı.

 

 

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler