son dakika haberleri

Eş Başkanlar Çalışanlarla Bayramlaştı

İpekyolu Belediyesi Eş Başkanları Şehsade Kurt, Azim Yacan ve Belediye Başkan Yardımcısı Özlem Tüci İpekyolu Belediyesi ek hizmet binalarını ziyaret ederek çalışanların bayramını kutladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eş Başkanlar Çalışanlarla Bayramlaştı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.08.2019  17:26:00 eklendi.

 Kurban Bayramı  vesilesiyle  Erçek’te bulunan ek hizmet binası ve Bostanici Garaj Amirliğini ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.  

 

Burada kısa bir konuşma yapan Eş Başkanlar Kurt ve Yacan, “Sizin ve ailenizin bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bayram süresince her emekçinin özveride bulunacağına eminiz”. Dedi.

 

Akabinde Park Bahçeler Müdürlüğü ekibiyle Bostaniçi Mahallesi’nde bulunan Çiçek Üretim  Serasına giderek burada çalışanlarla  bayramlaşan eş başkanlar,  ardından yine Bostaniçi’nde bulunan  Berivan Kültür Merkezindeki çalışanlarla bir araya gelerek onların bayramını kutladı.

 

Bostaniçi’nden sonra  Çevre Koruma Ve Kontrol ekiplerinin bulunduğu  garajda,  temizlik görevlileriyle bayramlaşan Eş başkanlar son olarak  Zabıta Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü Evlenme Bürosunu ziyaret etti.

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler