son dakika haberleri

Eş Başkanlar Aldatmaz ve Çalışkan'dan Kapıköy Ziyareti

Saray Belediyesi Eş başkanları Zilan Aldatmaz ve A.Kadir Çalışkan Saray a bağlı Kapıköy sınır kapısında incelemelerde bulundu. Eş başkanlar Ticaretle uğraşan halkı ziyaret ederek vatandaşların sorun ve sıkıntılarıyla ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eş Başkanlar Aldatmaz ve Çalışkan'dan Kapıköy Ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 29.07.2016  19:08:00 eklendi.

12 yıl boyunca 7 kez açılışı yapılan Kapıköy sınır kapısında çalışan halk Eş başkanlara olan istek ve dileklerini dile getirerek Belediyenin çalışma alanları dışında olan yerlere de el atmasını isterken Belediye Eş başkanları da halka ellerinden gelen her konuda vatandaşa  yardımcı olduklarını  Kapıköy sınır kapısı içinde imkanlar dahilinde gerekli çalışmaların yapılacağını belirttiler.


Doğal kaynak suyuna çevre düzenlemesi!

Eş başkanlar sınır kapısındaki halk ve esnaf ziyaretinin ardından Kapıköy sınır kapısı yolu üzerinde bulunan doğal maden suyu olarak bilinen ve  böbrek taşlarına iyi  geldiği söylemleriyle  İran dan  gelen çok  sayıda turistin ziyaret ettiği çeşmede incelemeler bulundular.

 


 

Belediyenin imkanları dahilinde Engebeli arazide bulunan  çeşmenin çevre düzenlemesi etrafında peyzaj çalışmaları  ve yeşillendirmenin yapılması  için  birim  amirlerine gerekli  talimatları vererek  çeşmenin turizme kavuşturulması için çalışmaların başlatılmasını istediler.


Saray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler