son dakika haberleri

Eş Başkan Avcı Muradiye ve Çaldıran'da

Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, Muradiye ve Çaldıran ilçelerinde muhtarlarla bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eş Başkan Avcı Muradiye ve Çaldıran'da
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 06.07.2019  13:25:00 eklendi.

Yaşanan sorunların çözümü için muhtarlarla ortak bir çalışma yürüteceklerini yineleyin Eşbaşkan Avcı, “Kayyumların yaptığı gibi sandık sonuçlarına göre hizmet yapmayacağız. Herkese eşit bir şekilde hizmet yapacağız” dedi.


Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, sırasıyla Muradiye ve Çaldıran’da muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların aktardığı sorun ve çözüm önerilerini bir bir dinleyen Eşbaşkan Avcı, sorunlara orta çözüm bulmak için düzenlenen toplantıların önemine vurgu yaptı. İlk olarak Muradiye Şelalesi’nde düzenlenen muhtarlar toplantısına Muradiye Belediye Eşbaşkanı Yılmaz Şalan, VASKİ Genel Müdürü Şeref Demir, Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Abdullah Kıran, Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Firoz Özdemir, Yol Yapım Bakım ve Onarım Daire Başkanı Cihan Gümüşlü, belediye meclis üyeleri ve 45 muhtar katıldı. Yaklaşık 2 saat süren muhtarlar toplantısında Eşbaşkan Avcı, not edilen sorunların çözümü için çalışacaklarını söyledi.

 

 

Muradiye ardından Çaldıran’a geçen Eşbaşkan Avcı ve beraberindekiler, 70 mahallenin muhtarıyla bir araya geldi. VASKİ İlçe Amirliği’nde düzenlenen toplantıya, seçilmesine rağmen Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç edildiği gerekçesiyle mazbatası AKP’li adaya verilen Çaldıran Belediye Eşbaşkanı Faruk Demir ve meclis üyeleri katıldı.


‘HERKESE EŞİT BİR ŞEKİLDE HİZMET EDECEĞİZ’

Muhtarların aktardığı sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Eşbaşkan Avcı, “Bu sorun ve sıkıntıları gidermek için elimizden geleni yapacağız ve sorunlarla ben kendim ilgileneceğim. Bize oy vermiş ya da vermemiş herkese eşit bir şekilde hizmet edeceğiz. Bugüne kadar yapılan eşitsizliği ortadan kaldırmak için çalışmalar yapacağız. Muhtarlar ile toplantılarımızı 2 ayda bir yapacağız. Biz şeffaf bir belediyecilik yapıyoruz. Her şeyimizi sizlerin gözü önüne koymamız lazım. Bizim belediyecilik anlayışımız budur. Siz özgür özgür konuşacaksınız, bir şeffaf olacağız her şeyi sizin gözlerinizin önüne koyacağız. Herkese eşit hizmet yapacağız. Kayyumların yaptığı gibi sandık sonuçlarına göre hizmet etmeyeceğiz. Hizmette ayrımcılık olmaz” dedi.


Muradiye |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler