son dakika haberleri

Erenkent Toki'den Say'a tam destek

Ak Parti Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say, Erenkent TOKİ sakinleriyle bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erenkent Toki'den Say'a tam destek
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.03.2019  14:49:00 eklendi.

Ak Parti Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say, Erenkent TOKİ sakinleriyle bir araya geldi. 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Ak parti Edremit belediye başkan adayı İsmail Say, Erenket TOKİ sakinleriyle bir araya geldi.

 

Ak Parti ilçe teşkilatı tarafından hafta sonu düzenlenen aşure programı miting havasına çevrildi. Say, gösterilen ilgiden dolayı Erenkent TOKİ sakinlerine ve mahalle halkına teşekkür etti. Say, “Bugün Erenkent TOKİ halkıyla buluşmamız yine her zamanki gibi muhteşemdi. Yağmura ve soğuğa rağmen bizleri yalnız bırakmayan halkımıza teşekkür ediyorum halkımıza layık olacağız" dedi.


SAY: ÇALIŞAN VE HİZMET EDEN BİR BELEDİYE OLACAĞIZ


Say, Edremit belediyesini almaları halinde güzel işlere imza atacaklarını belirterek, “Halkımızla el ele verip mutlu bir geleceği hep beraber inşa edeceğiz. Birlikte yöneten, üreten, çalışan ve hizmet eden bir Belediye olacağız.” dedi.


“YENİ EDREMİT’TE ARTIK AŞ OLACAK İŞ OLACAK HUZUR OLACAK”


"Gönül Belediyeciliği" sloganıyla çıktığımız bu yolun sonunda zaferle çıkacaklarını ifade eden Say, “Bugün ki, aşure programı çerçevesinde düzenlenen halkla buluşmamız resmen miting havasında geçti. Halkımızın teveccühü görülmeye değerdi. Aşure Yeni Edremit’in sembolü oldu. Yeni Edremit’te artık aş olacak iş olacak huzur olacak.” diye ifade etti.


 

 

 

 

ŞEHRİVAN GAZETESİ

 

Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler