son dakika haberleri

Erciş'e Yeni Atanan Öğretmenlere Moral Gecesi

Van’ın Erciş Milli Eğitim Müdürlüğünce ilçeye yeni atanan stajyer öğretmenler için moral gecesi tertiplendi. Gecede mahalli sanatçıların seslendirdiği türkülerle eğlenen öğretmenler hoşça vakit geçirdiler.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş'e Yeni Atanan Öğretmenlere Moral Gecesi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 28.10.2017  12:22:00 eklendi.

 Kaymakam Ferhat Kurtoğlu Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen geceye Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar, Garnizon Komutanı Albay Kamil Tumba, Erciş Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek, Erciş Emniyet Müdürü Can Candaş, kurum amirleri ile çok sayıda öğretmen katıldı.

 

Gecenin açılış konuşmasını yapan Erciş İlçe Milli Eğitim Müdürü Erol Şimşek, yeni atanan öğretmenlerle birlikte ilçede eğitime büyük katkı sağlayacaklarını söyledi. Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Mehmet Şirin Yaşar ise ilçede 5 bin kamu personelinin bulunduğuna dikkat çekerek, "Görevlerine yeni başlayan öğretmenlerimiz ve yeni yönetici olan arkadaşlarımıza protokol yönetimi ve kamusal davranış kuralları semineri düzenleyerek sizlerle tekrar bir araya geleceğiz’’ dedi.

 

Konuşmaların ardından mahalli sanatçılar Erciş ve çeşitli yörelere ait türküler seslendirildi. Öğretmen ve öğrenciler tarafından çeşitli şiirler okundu. Gecenin sonunda protokol üyeleri ile birlikte halay çeken öğretmenler ise geceyi tertipleyenlere teşekkürlerini iletirken, hoşça vakit geçirdiklerini belirttiler.
 
 
 

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler