son dakika haberleri

Erciş Kaymakamı Yaşar Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

Van’ın Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve Mülki İdareciler Günü dolayısıyla ilçedeki yerel ve ulusal basın mensupları ile kurum amirlerini ağırladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş Kaymakamı Yaşar Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.01.2017  22:24:00 eklendi.

 Gün dolayısıyla ilçedeki gazeteciler ve kurum amirleri başta olmak üzere tüm gazetecilerin ve idarecilerin gününü kutlayan Kaymakam Yaşar, “Sürekli gelişen ve geleceğe yelken açmış ülkemizde, bu iki ayrı onurlu ve hassasiyet gerektiren meslek dallarının özel gününü bir arada kutlamaktan mutluluk duymaktayız. Görev bilinciyle hareket etmeyi gerektiren, bazen fedakarlık bazen özveri gerektiren, ama hiçbir zaman doğruluktan ve adaletten taviz vermeyen bu güzide mesleklerimizin hep aynı çizgilerinde devam etmesi en büyük temennimizdir.

 

Ben bu özel günde davetimize icabet ederek misafirimiz olan gazetecilerimize ve kurum amirlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, daha sonra gazetecilere bir buket çiçek vererek günlerini kutlarken, kurum amirleri ve gazeteciler de ilçe Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar’ın Mülki İdareciler Gününü tebrik etti.

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler