son dakika haberleri

Erciş Belediyesinden 'Vefa projesi'ne devam

Van’ın Erciş Belediyesi tarafından 2017 yılında başlatılan 'Vefa projesi'ne ara verilmeden devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş Belediyesinden 'Vefa projesi'ne devam
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 28.09.2017  17:15:00 eklendi.

 Erciş Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada; "Vatanımız uğruna canını feda eden şehitlerimiz ile yine bu uğurda gazilik şerefine nail olmuş gazilerimize vefa borcumuzu ödemek adına gerçekleştirdiğimiz vefa projemiz kapsamında aile ziyaretlerinin sürdürmekteyiz.

 

Ziyaretlerde, Kore, Kıbrıs gazileri ile ülkemizdeki terör operasyonlarında yaralanan gazilerimiz ile vatan savunmasında kahramanca canını feda eden şehitlerimizin bize emanet ettiği ailelerinin misafirleri oluyoruz. Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz ekip tarafından gerçekleştirilen ziyaretlerde ekip olarak, ailelerin bir bardak çayını, bir fincan kahvesini içiyor onların halini hatırını soruyoruz. Devletimizden istedikleri varsa yerine getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca, hasta ve yaşlıların sağlık taramaları da Erciş İlçe Sağlık Müdürlüğü ekiplerince yapılıyor. Tedaviye ihtiyacı olan hastalarımızın hekimlerimizce muayeneleri yapılmak üzere Erciş Devlet Hastanemize sevki sağlanıyor" dedi.

 


Projeden oldukça memnun olan şehit ve gazi aileleri ise, devletin, vatanın, milletin daim olmasını, bu sıcak muhabbeti ve samimiyeti ailelerinin içinde hissettirdikleri için başta Erciş Belediye Başkan Vekili Mehmet Şirin Yaşar’a ve ekibine şükran duygularını ifade ettiler.


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler