son dakika haberleri

Erciş Belediyesinden vatandaşa ucuz ekmek

Van’ın Erciş Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla yüksek standartlarda üretilen ekmek, vatandaşlara uygun fiyatla satılıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş Belediyesinden vatandaşa ucuz ekmek
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.10.2017  16:18:00 eklendi.

 Erciş Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, düşük kapasiteli ve hijyenik olmayan şartlarda üretilen halk ekmeğinin ‘Halka hizmet, hakka hizmettir’ anlayışıyla yüksek kapasite ve hijyenik olan şartlarda revize edildiği belirtilerek, “Çalışmalarımız halkımızın refahını ve yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik olarak devam ediyor.

 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla halkımıza en iyi hizmeti götürürken, vatandaşımızın en temel gıda maddesi olan ekmeği yüksek kalitede üreterek uygun fiyatla vatandaşımıza sunuyoruz. Piyasa fiyatının altında 75 kuruşa satışa sunduğumuz ekmek, vatandaşlarımız tarafından da büyük ilgi ve beğeni görmektedir” denildi.

 

300 metrekarelik alanda, 20 bin kapasiteli fırında günlük ortalama 8 bin adet ekmeğin üretildiğinin dile getirildiği açıklamada, “Fırınımızda temizlik ve hijyen konularını ise tamamen ön planda tutuyoruz. Vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile ekmek tüketmesi için imalathanesi halkımıza açık olan işletmede, günlük rutin olarak dezenfekte ve temizlik çalışmalarının yanı sıra, aylık periyodik olarak lisanslı firmalar tarafından ilaçlama çalışmaları da yapılıyor. Ayrıca, fırın çalışanlarımızın da kişisel temizlik ve hijyen konularına dikkat etmesi için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Ürettiğimiz ekmeği çarşı merkez ve mahallelerdeki 6 ayrı satış noktamıza tamamen hijyenik olarak taşıyor ve yine burada temiz ortamda satışa sunuyoruz. 75 kuruşa piyasaya sunduğumuz yüksek standartlardaki ekmeğimiz, toplumun sadece düşük gelirli grubuna değil, her kesimden vatandaşımıza da hitap etmektedir’’ ifadelerine yer verildi.

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler