son dakika haberleri

Erciş Belediyesi'nden parke taşı çalışması

Van'ın Erciş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkezi mahallelerde parke döşeme ve kaldırım düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş Belediyesi'nden parke taşı çalışması
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.08.2019  10:06:00 eklendi.

 Kıt imkanlara rağmen vatandaşların yaşam alanlarıyla ilgili her türlü talebini karşılamaya çalışan Erciş Belediyesi, ilçe merkezinde olduğu gibi merkeze uzak olan mahallelerde de çalışmalarına hız verdi. Çalışmalar kapsamında Yeşilova Mahallesinde bozuk olan ara sokakları kilitli parke taşı ile kaplama çalışmaları başladı. 


''İlçenin bir çok yerinde çalışmalarımız devam ediyor” 

Devam eden çalışmalar hakkında konuşan belediye başkanı Yıldız Çetin, halkla beraber hizmet ürettiklerini ifade ederek, hizmet sezonu ile beraber yoğunlaştırdıkları çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi. Hedeflerinin merkez veya kırsal ayırt etmeden ilçenin her köşesinde hizmet üretmek olduğunu aktaran Başkan Çetin, "Yeşilova Mahallesinde yaklaşık 10 bin metre kare kilitli parke taşı ve bordür çalışması yapacağız buradaki çalışmalarımız bittikten sonra Çelebibağı ve diğer mahallelerimizde kış ayları gelmeden yolu bozuk olan tüm mahalle yollarımızın onarımını yapmayı planlıyoruz" dedi. 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler