son dakika haberleri

Ercan Kaya Dans Akademisine yoğun ilgi

Van’da bu yıl hizmete başlayan Ercan Kaya Dans Akademisi yoğun ilgi görüyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ercan Kaya Dans Akademisine yoğun ilgi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 15.05.2019  12:56:00 eklendi.

 Van’da bu yıl hizmete açılan Ercan Kaya Dans Akademisine vatandaşlar yoğun rağbet gösteriyor. Van’ın profesyonel anlamda eğitim veren ilk ve tek dans akademisi olduklarını ifade eden Kurucu Genel Koordinatör Ercan Kaya, “Van’da dansa dair birçok etkinlik gerçekleştirdik. Dünya salsa şampiyonlarını, dans olimpiyat şampiyonlarını, Türkiye dans şampiyonlarını ilimize davet ederek hem ilimizin tanıtımını yaptık hem de öğrencilerimize şampiyonlardan eğitim alma fırsatını sunduk. Bunun yanında akademi olarak ilimizde dans yarışmalarını da gerçekleştiriyoruz” dedi. 

 

Akademide dansın yanısıra yöresel oyunların da eğitimini verdiklerini dile getiren Kaya, “Akademimizde salsa, bachata, zumba, pilates, bale, jimnastik, break dans, hip-hop, modern dans, tango, kids ile birlikte yöresel oyunların eğitimlerini de veriyoruz” ifadelerini kullandı. 
 

Yaz ayı ile birlikte çocuklara yönelik eğitimlerin de verileceğini belirten Kaya, “Eğitimlerimiz kendi alanlarında uzman hocalar tarafından verilmekte olup, yaz ayı itibariyle çocuklarımızı da düşündük. Bu kapsamda yaz döneminde çocuklara dans eğitimi verip, zamanını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlayacağız. Dans profesyonellerin işidir. Bizi tercih ettiğinizde bunu en iyi şekilde sizlere yansıtacağız” diye konuştu. 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler