son dakika haberleri

Epiwax Ne İşe Yarar, Kullanım Amacı Nedir

Tüylenme sorununa uzun süre etkili çözüm sunan Epiwax inci ağda, standartlardan daha etkili bir ürün sunuyor. Farklı çeşitleri değişik beklentileri karşılıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Epiwax Ne İşe Yarar, Kullanım Amacı Nedir
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 09.11.2018  07:50:00 eklendi.

Kullanım yeri açısından epiwax herhangi bir kısıtlama getirmiyor. Yüz bölgesi, koltuk altı, genital bölge ve çevresi, bacaklarda, hatta göğüste de kullanabilirsiniz. Neredeki tüylenmeden rahatsızsanız bu ürünü kullanarak çözüm getirebilirsiniz. Ürün pratik bir sonuç verdiği için kullanımı birçok bakımdan artı sağlar. Yani bu ürünle beraber tasarruf da elde etmiş olursunuz. Dileyen erkekler de tüylenme sorunlarında bu ürünü kullanabilir.

Nasıl Uygulanır?
Bezsiz olması nedeniyle büyük bir artı sağlayan Epiwax ağda,  taneler halinde size ulaştığı için, öncelikle ısıtıcıda eritilmelidir. Isıtıcı size paket içerisinde gönderilir.  Partikülleri bunun içine koyup bir süre erimesini beklemelisiniz. Eridikten sonra da hangi bölgede uygulanacaksa buraya sürülür ve biraz bekledikten sonra yavaşça çekilmeye başlanır. Sertleşmesi beklenmelidir. Kullanılan alanda boş yer kalmayana kadar devam edilmelidir. Ancak kalan eritilen ağdayı sonra kullanmak üzere tekrar bekletebilir, yeniden ısıtabilirsiniz. Epiwax ağda kullanımı bu şekildedir.

Ölü Derileri Atma Etkisi
Epiwax ağdanın birçok türü vardır ve ölü derilerinizden şikayet ediyorsanız peeling etkili olan türü alabilirsiniz. Ciltteki ölü hücreler zarar verdiği için ve yenilenme hızını azalttığından sorunlara neden olabilir. Bu yüzden peeling etkili ürünle bakıma artı olarak ağdanız da desteklemiş olur. Bu şekilde ağdanın neden olduğu aknelerden de kurtulabilirsiniz. Yeni, ferah bir görüntü elde etmiş olursunuz. Temiz gözeneklerle cildiniz her zamankinden daha nemli ve dış etkenlere karşı dayanıklı olacaktır.
 

Cilt Türüne Özel Ağda
Bazı ciltler ağdaya karşı hassasiyet gösterebilir ve bu durumda özel bir ağdaya ihtiyacınız olacaktır. Epiwax hassas ciltler için ağda kullanımı size artı sağlar. Yani kızarma tahriş gibi sorunlardan uzak durarak tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca normal ciltlere yönelik de ürün temin edilebilir.

Epiwax Genital Bölge
Cildin en hassas bölümlerinden biri genital bölge ve yanlardaki alanlardır. Buraya özel geliştirilen Epiwax ağda ile morarma ve aşrı kızarıklık sorunlarını engellersiniz.  Bu ağda türlerinin her birinde üretim yapılırken özel şekilde formül hazırlanmaktadır.

Satın aldığınız Epiwax ürünü ile size gelen ısıtıcıyı çalıştırmak son derece basittir. Sadece fişe takmanız ve içine ağda partiküllerini koyarak düğmeye dokunmanız gerekir.  Bu ısıtıcı dayanıklı malzemeden üretildiği için uzun vadede sorunsuz ağdalarınızı eritecektir. Ancak her kullanımdan sonra mutlaka temizlemeye özen gösteriniz. Yani ağdalı şekilde bekletmeyiniz. Netice olarak elektronik aletlerin hassasiyeti bu üründe de mevcuttur.

Epiwax ağda satın almak için fiyatların nasıl olduğuna bakmak faydalı olacaktır. 1 adet ürün 59 lira artı kargo ile 69 liradır. İki tane aldığınızda 109 lira artı kargo ücreti 119 lira ödenmektedir. 3 tane ürün alanlar 149 lira ödemekte, 4 tane alanlar 179 lira ödemektedir. 3 ve 4 tane ürün alanlarda kargo ödemesi yapılmamaktadır.


Sağlık |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler