son dakika haberleri

Engelli geçiş

Engelli vatandaşları görmezden gelmeyin!

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Engelli geçiş
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.05.2017  12:42:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM 

 

 

Engelli geçiş

 

www.perkotek.com engelli vatandaşların toplumda daha rahat hareket edebilmeleri ve bu alanda öncelikleri olduğunu kitlelere ulaştırmak için çalışmalarına devam etmektedir. Bilindiği gibi büyük çaplı kurumsal işletmeler, engelli vatandaşlara ayrı bölümler oluşturma hususunu devlet tarafından “zorunlu iş” olarak algılamakta ve buna istinaden çözümler üretmektedir. Biz de cazip fiyatlardan engelli geçiş olanaklarını sağlayacak ürün türlerini tarafınıza ulaştırmaktayız. Bu alanın çok satan ve kitlelerce önem gören ürünlerini bir tıkla ulaştırmak ve kaliteli bir hizmetin kapılarını aralamanıza yardımcı olmak bakımından çeşitli çalışmalar yapan firmamız, birinci sınıf malzeme kalitesinden üretilmiş AVAX markasını deneme şanslarını sağlamaktadır. Hemen siz de bu ürünlerin siparişlerini vermek ve firmamızın güvencesi altında olabilmek adına bir iletişim ağı oluşturmayı ihmal etmeyin. Türkiye standartlarında önemli bir yer edinen firmamız, başarısını her geçen gün daha üst konumlara taşımak ve güvenilir bir ağ oluşturabilmek adına yoğunlukta bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

 

Engelli vatandaşları görmezden gelmeyin!

 

İşletme sahiplerinin engelli vatandaşlara öncelik tanıması demek, onların ne kadar kaliteli bir kurumsal işletme olduğunun başlıca göstergesidir! Bu sebeple Perkotek ailesi olarak her zaman kullanışlılığı ile öne çıkan ve kitlelerce ön seviye de yer alan ürün çeşitlerini sunmayı da ihmal etmiyoruz. %100’e kadar önemli bir yer edinen bu ürünler, engelli geçiş turnikesi adı altında tarafımızca üretilmektedir. Hem iç mekan, hem de dış mekan için gayet kullanışlı olan bu ürün çeşitleri, kolay geçiş ortamları yaratmak ve engelli olmayan vatandaşların arasında “engelli vatandaşların mağduriyet yaşama riskini ortadan kaldırmak” amacıyla üretilmektedir. Firmamızdan ürünlerin alternatiflerine göz atabilir ve hemen siparişlerinizi vererek bizlerin güvencesi altında yer alma şanslarına doğrudan erişebilirsiniz. Bu alanın çok satan ürünlerini ışık hızında sunan firmamız, %100’e kadar güvenli bir zemin yaratabilme noktasında da kendisini geliştirmeyi ihmal etmemektedir.

 

Siz de hemen firmamız ile iletişime geçmek ve bu ürünleri yakından incelemek adına bir iletişim ağı oluşturmayı ihmal etmeyin. Günden güne daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan firmamız, elde etmiş olduğu bu başarı ile beraber çıtasını çok daha üst konumlara taşımayı başarmıştır. Siz de engelli vatandaşlara sağlayacağınız kolaylıklar ile beraber öne çıkan ve aynı zamanda kişi / kurumlar tarafından tercih edilen bu ürünü kendi çatınız altında tutabilirsiniz. Üstün hizmetleri ele almanızı sağlamak ve aynı zamanda engelli geçiş turnikeleri ile farkı hissetmenize yardımcı olabilmek bakımından çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tercihinizi hemen bizden yana kullanın, kalitesini daha üst seviyelere çıkartan ürünlerimizi Perkotek güvencesi altından sipariş edebilmenin rahatlığını hissedin.

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler