son dakika haberleri

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Vanlılarla buluşuyor

AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say’ın girişimleri sonucu İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu 22 Mart Cuma günü Saat:18.30 'da Nur Tatar Spor Salonunda Van halkıyla buluşacak.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Vanlılarla buluşuyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.03.2019  18:50:00 eklendi.

 AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı Avukat İsmail Say'ın girişimleri sonucu 22 Mart Cuma günü saat 18:30’da Nur Tatar Spor Salonunda 7'den 70'e herkesin sevdiği beğenerek izlediği ve Türkiye'nin yakından tanıdığı İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu düzenleyeceği söyleşi programı ile gönüllüleri fethedecek.  


AK Parti Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say, Cuma günü Nur Tatar Spor salonunda gerçekleştirilecek olan söyleşiye tüm Van halkını davet etti. 


Hatipoğlu'nun “Hasbihal Zamanı” söyleşi programında Edremit halkı ve partililerle bir araya geleceğini ifade eden Edremit Belediye Başkan Adayı İsmail Say, "Yaptığı güzel programlarla ve söyleşilerle 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanan İlahiyatçı Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu’nu halkımızla buluşturuyoruz. Bu güzel ve anlamlı program Cuma günü saat 18:30'da Edremit İlçemizde bulunan Nur Tatar Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Ücretsiz yapılacak söyleşi programımıza tüm halkımız davetlidir” dedi.
VANSESİ


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler