son dakika haberleri

Gülaçar'dan bayram ziyaretleri

AK Parti Van Milletvekili Adayı Gülaçar'dan bayram ziyaretleri

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gülaçar'dan bayram ziyaretleri
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.06.2018  00:23:00 eklendi.

 Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Adayı Osman Nuri Gülaçar, Ramazan Bayramı münasebetiyle köy ve mahalleleri gezerek vatandaşların bayramını kutladı. 

Dün AK Parti Van İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu geleneksel bayramlaşma programının ardından Hacıbekir (Xaçort), Karşıyaka, Yalı Merez ve Bostaniçi mahallelerini ziyaret eden Gülaçar bugün ise köy ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla buluştu. Kevenli Mahallesi’nde hastaları ziyaret eden Gülaçar, "Bayramlarımız bayram olarak kalsın. Bayramlarımızı, kutsallarımızı ve gençlerimizi hedef alanlara fırsat vermeyelim. Değerlerimize, gençlerimize sahip çıkalım" ifadelerine yer verdi. 

Seçim çalışmaları ile ilgili Gülaçar, "Elimizden geldiğince kapı kapı dolaşmaya gayret ediyoruz. Zaman kısıtlılığından ötürü gidemediğimiz, elini sıkamadığımız hemşehrilerimiz bizleri bağışlasın. Seçimden sonraki ilk fırsat kapı kapı dolaşmaya devam edeceğiz inşallah" açıklamalarında bulundu. 

Yüksek bir tempo ile çalışan AK Parti 1’inci Sıra Van Milletvekili Adayı Gülaçar şu ana kadar 13 ilçe, 22 mahalle ve 50'den fazla köy gezdiklerini dile getirdi. 

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler