son dakika haberleri

Emre Akbaba Oyunu İle Göz Dolduruyor

Emre Akbaba, sağlığına kavuştuğu açıklandığı günden sonra çıktığı ilk resmi maçta golünü atmasıyla birlikte gözler doğrudan oyuncuyla ilgili alınacak karara çevrildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Emre Akbaba Oyunu İle Göz Dolduruyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.09.2020  09:55:00 eklendi.

  Herhangi bir takımın transfer gündeminde olmadığı düşünülen ve en kısa süre içerisinde düzenli forma giymeye başlaması beklenen oyuncuya geçtiğimiz dönemde teklifler olduğu öğrenildi. Doğrudan transferini engelleyen bir maddenin yer aldığı sözleşme nedeniyle, 15 milyon Euro’nun altında gelecek olan tekliflerin kabul edilmeyeceği ortaya çıktı.

15 Milyon Euro Serbest Kalma Bedeli Bulunuyor

Serbest kalma bedeliyle ilgili koyulan maddeden ötürü direkt olarak pek çok kulübün teklifinin otomatik olarak geri çevrilmesi yönünde karar alındı. Toplamda 4 milyon Euro tutarında bonservis bedeli ödenmiş olması, oyuncunun Galatasaray’a henüz bu tutarı kazandıracak performans gösterememiş olmasından ötürü, satılma ihtimalini azaltıyor.

Transfer Teklifi Geldiği Öğrenildi

Belhanda’nın özellikle satış listesinde yerini alması, menajeri başta olmak üzere pek çok ismin Faslı futbolcuyu satmak için girişimlerde bulunması nedeniyle, kısa süre içerisinde teklif bekleniyor. Belhanda için herhangi bir teklif gelmesi durumunda ise oyuncunun yıllık en az 4,5 milyon Euro maaş verecek olan bir kulüpte çalışmak istediği öğrenildi.

Galatasaray’dan 3,5 milyon Euro almasının yanı sıra, doğrudan katkı sağlayacak girişimlerde bulunmaması ve taraftarla küfürleşmesi, istenmeyen isim olmasına yol açtı. Kalebet giriş ile Belhanda'nın tüm analizlerine ulaşarak, oyuncunun son haftalarda ki performansını da inceleyebilirsiniz.

Tam da bu sürecin ardından Emre Akbaba’nın iyileşmesi, formunu kısa süre içerisinde elde edebilecek düzeye ulaşmasıyla birlikte, kalebet sitesinden edinilen bilgiye göre Fatih Terim de Emre’ye daha fazla şans vermeye hazırlanıyor.

Belhanda Rotasyonuna Hazır Hale Geldi

Faslı oyuncunun performansının yetersiz görüldüğü dönemlerde oyun kurucu görevini üstlenmesi beklenen Emre’nin özellikle nüksedebilecek bir sakatlık yaşamaması dikkat çekiyor. Doğrudan darbeye bağlı sağlık sorunu yaşayan oyuncunun hazır duruma gelmesiyle teklifler de incelenmeye başlandı.  Net olarak oyuncuları incelemek ve buna göre transfer haberlerine ulaşmak kalebet yeni giriş adresi ile daha kolay olacaktır.

Futbolcu için sözleşmesine eklenen 15 milyon Euro tutarındaki servest kalma bedeli nedeniyle direkt olarak bu ödemeyi yaparak herhangi bir kulübün transfer etme girişiminde olmadığı öğrenildi. Emre Akbaba’nın 2021 yılı sonuna kadar rotasyonda yer alacak bir isim olarak görülmesinin temelinde, transferin gerçekleşmesindeki güçlüğe sebep olan 15 milyon Euro değerindeki madde bulunuyor.


Spor |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler