son dakika haberleri

Eminpaşa Caddesi asfalta kavuştu

Büyükşehir Belediyesi, Edremit İlçesi sınırlarında bulunan Van’ın en eski mahallelerinden biri olan Eminpaşa Mahallesinde asfaltlama çalışması yaptı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eminpaşa Caddesi asfalta kavuştu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 26.10.2017  14:15:00 eklendi.

 Büyükşehir Belediyesi, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığına bağlı ekipler, yoğun bir araç sirkülasyonun olduğu Eminpaşa Mahallesindeki ana cadde de asfalt ve alt yapı çalışması gerçekleştiriyor.


Çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer, çalışmaları yürüten ilgililerden detaylı bilgi aldı.


Genel Sekreter Yardımcısı Tamer, burada yaptığı açıklamada halkın talepleri doğrultusunda çalışmalarına hız verdiklerini belirterek, “Şu an tüm ilçelerimizde ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürüyor. Eski adıyla Şamranaltı Mahallemizde bulunan Eminpaşa Caddemiz önemli bir cadde. Burada çok ciddi araç ve yaya yoğunluğu söz konusudur. Günde binlerce araç burada geçiyor. Yolun bakımsız olması zamam zaman trafik kazalarına sebebiyet vermekteydi. Bunun üzerine Büyükşehir Belediyesi olarak harekete geçtik. Caddemizde asfalt alt yapı çalışmalarını yürütmekteyiz. İl genelinde de bu tarz trafiği yoğun olan caddelerimizde de benzer çalışmalar yaparak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Mahalle sakinleri ve muhtarımızla görüştük. Yolu işgal eden çevre duvarları sahipleriyle görüşüyoruz. Kadastro sınırları içerisinde bulunan çevre duvarları geri çekilecek. Caddemiz bu sayede hem asfalta kavuştu. Hem de genişlemiş olacak” dedi.


Mahalle Muhtarı Raif Çiçekli Büyükşehir Belediyesi yönetimine teşekkür ederek, “Eminpaşa caddemiz oldukça yoğun bir cadde olmasına rağmen çok dar bir caddedir. Yol genişletme çalışmasından dolayı Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler