son dakika haberleri

Emine Erdoğan'dan Bilecik standına ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Bilecik standına ziyaret ederek, kentte yetişen karabuğday ve yöresel ürünlerden aldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Emine Erdoğan'dan Bilecik standına ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.10.2017  18:17:00 eklendi.

 Dünya Çiftçi Kadınlar Günü münasebetiyle Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Ankara'daki bir otelde düzenlenen Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreninde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bilecik İl Müdürlüğü tarafından kentteki yöresel ürünlerden oluşan bir stant açtı.

 

'Girişimci Kadın Çiftçiler Ödül Töreni' Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve Şekerbank Genel Müdürü Servet Taze'nin katılımıyla gerçekleşti. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın da katıldığı program sonunda ikili 81 ilin stantları gezdi. Emine Erdoğan'ın Bilecik standında karabuğdaya ilgi gösterirken, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bilecik İl Müdürü Hacı Dursun Yıldız'dan bilgi aldı. Ziyaret sonunda bir açıklama yapan İl Müdürü Yıldız,"Sayın Hanımefendimiz Emine Erdoğan ve Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba il müdürlüğümüzün standını gezdi. İl Müdürlüğü projemizin ana konusu olan Karabuğdaya ait ürünler hakkında bilgi aldılar. Kendilerine karabuğday ve ilimizde yetişen yöresel ürünlerden takdim ettik. Bilecik bezinden yapılmış bir şalı Sayın Hanımefendimiz Emine Erdoğan'a hediye ettik. Bakanımıza ise; yine Bilecik bezinden yapılmış atkı hediye ettik" dedi. 


Kadın |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler