son dakika haberleri

Anadolubank İhtiyaç Kredisi

Anadolubank, ticari, perakende ve bireysel bankacılık alanlarında müşterilerine “ihtiyaç odaklı” her türlü hizmeti vermek için “dinamik müşteri ihtiyaç analizleriyle” değişiklikleri yakından takip etmekte,

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Anadolubank İhtiyaç Kredisi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.11.2019  20:56:00 eklendi.

 ihtiyaçların çözümüne yönelik ürün geliştirme çabalarını gayretle sürdürmektedir.Her alanda ihtiyaçlar olabilmekte ve kısıtlı bütçeler bu ihtiyaçların gerçekleşmesi önünde engel olabilmektedir. Düğün yapacaklar, eğitim alanında harcamaları olacaklar, eşya ya da hizmet satın almak için yeterli bütçeye sahip olmayanlar için ise Anadolubank ihtiyaç kredisi dertlerinize deva olabilmek için uygun şartlarda ödeme kolaylığı ve faiz oranları kullanmaktadır. Bu krediye başvurmak için ise sadece 18 yaşını tamamlamış olmakta ve gelir belgesi sunmak yeterli olabilecektir.

 

Anadolubank ihtiyaç kredisi hesaplamasını https://www.anadolubank.com.tr/tr/tuketici-kredisi adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Sitenin ücretsiz sunduğu bu bireysel kredi hesaplama aracı ile dilediğiniz kredi tutarı ve vadesi için güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hesaplama yapabilirsiniz. Hesaplama neticesinde kriterlerinize uyan tüm bankaya ait bireysel kredi ürünleri tek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Anadolubank İhtiyaç Kredisi Evlilik, elektronik eşya, ev eşyası, tatil, beyaz eşya, dekorasyon, çocuklarınızın eğitimi vb. her türlü ihtiyacınız için kullandırılan kredidir. 18 yaşını doldurmuş ve aylık belgelenebilen geliri olan herkes bu kredi türü için başvuruda bulunabilir. Anadolubank ihtiyaç kredisi ürünü ile uygun faiz oranlarından faydalanarak dilediğiniz tutarda 60 aya varan vade seçenekleriyle bireysel kredi kullanabilirsiniz. Tatil, sağlık, evlilik, eşya gibi her türlü nakit ihtiyacınız için Anadolubank’tan tüketici kredisi çekebilir,

 

Anadolubank ihtiyaç kredisi alanında tahsis ücreti olarak kullanılan kredinin binde 5’i kadar ücret talep edilebilecek, BSMV olarak yüzde 5 ve KKDF olarak yüzde 15 de ücret masraflar başlığı altında bulunabilecektir. Ayrıca kullanılan kredinin miktarına kullanıcının yaşına ve cinsiyetine göre de hayat sigortası kullanılan kredinin toplam tutarı elde edilirken hesaplanmaktadır.

 

Özellikleri:

Anadolubank çok fazla duyulmamış ama gelecekte yıldızı parlayabilecek olan bir banka. Şimdilerde ise tüketici kredisi kampanyası düzenlemişler. Bizlerde gerekli araştırmaları yaparak bu kampanyayı sizler ile buluşturmaya karar verdik. Bu kampanyada gelir belgesinin mutlaka sunulması gerekiyor. Zaten gelirinize göre de alabileceğiniz kredi limitleri belirleniyor. Şöyle izah etsem daha doğru; Aylık gelirinizin yarısı, bir ayda ödeyeceğiniz maksimum taksit tutarını veriyor. Sizlerde vade sayısına göre ortalama ne kadar ödeyebileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

 

Anadolubank Kredi Şartları

18 yaşını doldurmuş olmanız

Kredi ödemelerinizin genel olarak zamanında ve eksiksiz olması

Gelirinizi resmi olarak belgeleyebiliyor olmanız

İpotek verecekseniz eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz

Not: İhtiyaç kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

 

Anadolubank Kredi Adımları

1. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi tutarını belirleyin.

2. Ödemeniz gereken aylık taksit tutarını ve toplam geri ödeme tutarını göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun vadeyi seçin.

3. Başvuru formundaki iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi hatasız doldurun.

4. Talep edilen evrakları bankaya eksiksiz bir şekilde iletin.

5. Belirtilen süre içerisinde kredi sözleşmesini imzalayın.

 

Anadolubank Kredi Belgeleri

Nüfus cüzdanı

İkamet belgesi veya fatura

Gelir Belgesi: Memurlar: Maaş bordrosu

Özel Sektör Çalışanları: Maaş bordrosu ve şirket imza sirküleri

Emekliler: Emekli aylık dökümü

Şirket Ortakları: Güncel vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, imza sirküleri ve oda kayıt belgesi

Çiftçiler: Çiftçilik belgesi, arazi tapu fotokopileri

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlar: Tapu belgesi, ilgili kira kontratı

 

Anadolubank SMS ile Kredi Başvurusu

Banka tarafından sunulan hizmet anlayışında cep telefonu üzerinden de banka müşteri temsilcisiyle birebir olarak yapılan görüşmeyle krediden faydalanabilme olanağı mevcut. 0 850 222 5550 numarasından kısa süre içerisinde erişimin sağlanabileceği müşteri temsilcileri, günün her anında kredi taleplerini karşılamak ve bireylere özgün ihtiyaç kredileri sunmak adına işlem yaparlar. İlk başvuru esnasında hiçbir belge istenmiyor olmasıyla beraber, sadece kimlik numarasıyla cep telefonu üzerinden başvurunun gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Anadolubank kredi başvurusu için sunulan hızlı hizmet anlayışı, fark yaratan hıza sahiptir. Her ihtiyaç için nakit gerektiğinde sadece başvuru yapılması yeterlidir.

 

Anadolubank Hakkında

Anadolubank 1961 yılında Türk Ekspres AŞ ve Buğday Bankası’nın birleşmesiyle kurulmuş bir bankadır. Hedef kitlesi KOBİ bankacılığı olan Anadolu Bank, daha sonra Emlak Kredi Bankası ile birleştirilmiştir. 100’den fazla şubesiyle Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler yani KOBİ ler için her türlü finansman ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir.

 

KAYNAK: eniyisikredi.com


Ekonomi |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler