son dakika haberleri

Ekonomi Değişim Hareketi Van esnafını ziyaret etti

Ekonomide Değişim Harekatı Üyeleri Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ve Tacir ziyaretlerine başladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ekonomi Değişim Hareketi Van esnafını ziyaret etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.02.2018  09:55:00 eklendi.

Nisan ayında yapılması planlanan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarını sürdüren Ekonomide Değişim Harekatı Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde çalışmalarına start verdi. Ekonomide Değişim Harekatı, Necdet Takva öncülüğünde Van’da Kazım Karabekir Caddesinde bulunan esnaf ve taciri ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

 


 

Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan esnafı ve taciri tek tek ziyaret eden Ekonomide Değişim Harekatı üyeleri esnafın yaşadığı sorunlar ve çözüm noktasında yapılacaklar ile ilgili de fikir alışverişinde bulundular. Ziyaret edilen Esnaf ve Tacir, Necdet Takva’ya ve Ticaret ve Sanayi Odası’na Kentte Ekonomik olarak ciddi katkı sağlayan İranlıların gelişleri için verilen çaba için teşekkür ettiler. Esnaf ve Tacir, İranlıların daha fazla Van’a gelmeleri adına daha özverili çalışmaların devam etmesini istedi.


Esnafın ve tacirin büyük ilgi ile karşıladığı EDH Üyelerinin seçim çalışmaları ve esnaf ziyaretleri önümüzdeki günlerde devam edecek.

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler