son dakika haberleri

Başkan Say’dan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye ziyaret

Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik ziyaretleri kapsamında Van İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’yi ziyaret etti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkan Say’dan İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’ye ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.12.2019  11:30:00 eklendi.

 Yoğun bir tempo içerisinde belediye hizmetlerini yürüten, öte yandan daha modern bir Edremit için projelerin hayata geçmesi yönünde yoğun bir çaba sarfeden Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik ziyaretlerine de aralıksız devam ediyor.

 

Beraberinde Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik’le İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke’yi makamında ziyaret eden Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, kurumlar arası diyaloğun öneminden söz etti.

 

Tüm kurumlarla birlikte uyum içerisinde başarılı çalışmalar yapmak istediklerini belirten Başkan Say, eğitim kurumlarının Van’ın ve Edremit’in gelişiminde önemli bir yeri olduğunu belirtti.

 

Ziyarette, Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde yapılması planlanan anaokulu ve eğitimin iş işleyişi ve denizcilik lisesinin yerleşkesi konusunda fikir alışverişi yapıldı.

 

Başkan Say ve Başhekim Çelik’i ziyaretlerinden ötürü memnuniyetini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, yapılacak çalışmalarla Van’ın güzide ilçelerinden olan Edremit’in daha iyi yerlere gelmesini arzu ettiklerini kaydetti.


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler