son dakika haberleri

Edremit Belediyesinden okullara malzeme desteği

Van’ın Edremit Belediyesi, ilçe genelindeki okullara temizlik malzemesi ve çöp kovası desteğinde bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Edremit Belediyesinden okullara malzeme desteği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.10.2017  15:04:00 eklendi.

 Tarihinde ilk defa ilçedeki okulların tadilatı için 250 bin TL destekte bulunan Edremit Belediyesi, bu kez de okulların temizlik malzemesi ve çöp kovaları ihtiyacını karşıladı.

 

İlçe genelindeki tüm okulların ve öğrencilerin yanında olmaya gayret eden Edremit Belediyesi, onların daha sağlıklı ve güzel okullarda eğitim görebilmeleri amacıyla eğitim yuvalarına destek olmaya devam ediyor. Çamaşır suyundan el sabununa, çöp poşetinden yüzey temizleyicisi ve temizlik eldivenine kadar birçok ürünü kapsayan temizlik malzemelerini okullara teslim eden ekipler, dağıtım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Eğitim öğretim yılı başlamadan önce tüm okulların temizliği ve çevre düzenlemesini de yapan ekipler, okul bahçelerinde kuruyan otlar başta olmak üzere çevresinde geniş kapsamlı temizlik yapmıştı. Bugün de 45 okula ait 735 dersliğe temizlik malzemesi yardımında bulunan Edremit Belediyesi; temizlik eldiveni, çöp poşeti, çamaşır suyu, tuz ruhu, sıvı el sabunu, temizlik kovası, çek pas, paspas, cam bezi, fırça, yüzey temizleyici ve katı el sabunu olmak üzere 12 kalemden oluşan yaklaşık 25 bin TL’lik daha yardım gerçekleştirdi.
 
 
 
 
 

 


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler