son dakika haberleri

EDH Seçim ziyaretlerine devam ediyor

Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimi kapsamında aday olan EDH Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde çalışmalarına devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
EDH Seçim ziyaretlerine devam ediyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.03.2018  17:08:00 eklendi.

Ekonomide Değişim Hareketi 7 Nisan günü yapılacak olan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

EDH Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde bugünde kent esnaflarını ziyaret etti.


Çarşı Merkezde bulunan birçok esnafı ziyaret eden EDH Üyeleri seçim çalışmaları kapsamında esnaf ile bire bir görüşerek Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimi için destek istedi.


Ziyaret edilen Esnaf, ’’EDH Üyelerinin çalışmalarını takip ettiklerini ve takdir ile karşıladıklarını dile getirdiler. Van Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarından memnunuz. Bu memnuniyetimiz ile birlikte EDH’nin Van Ticaret ve Sanayi Odası’na, Kente ve Ekonomi’ye ciddi katkı sundukları çalışmalar yürüttüklerini görüyoruz. Bu istikrarın devam etmesini istiyoruz’’ dediler.


Esnafın bu isteğine karşılık EDH Üyeleri, ‘’Destekleriniz bizimle beraber olduğu sürece kent olarak başaramayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yoktur. Bizler kentin gelişmesi adına çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dediler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler