son dakika haberleri

Dundar’dan görev yerleri değişen hakim ve savcılara veda yemeği

Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Dundar’dan görev yerleri değişen hakim ve savcılara veda yemeği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 31.07.2018  15:28:00 eklendi.

 Çaldıran Öğretmenevinde, tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Erkan Sar ve Ercan Şahan ile Adli Hakim Fatih Ulu ve Ramazan Cihat Yılmaz onuruna verilen yemekte konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, ataması gerçekleşen hakim ve savcıların iki yıl boyunca ilçede görevlerini başarıyla ifa ettiklerini kaydetti. Dundar, "Gece gündüz demeden ilçemizin güveni ve huzuru için büyük bir azimle çalışan adli hakim ve savcılarımıza hizmetlerinden dolayı şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar temenni ediyorum” dedi. 

 

Adli Hakim Fatih Ulu ise 20 Temmuz 2016 tarihinde Çaldıran’da göreve başladığını anımsatarak, “Buraya gelmeden önce birtakım ön yargılarım vardı. Ancak burada iş hayatımın başlamasının ardından çalışma ortamının çok daha samimi ve güzel olduğunu gördüm. Bu da çalışma azmimizi daha da arttırdı. Zaman zaman zor günler de yaşadık. Ben burada hayatta en değerli varlığım olan annemi kaybettim. Bu zor zamanlarda benim yanımda olan ve beni ayakta tutan, çalışma arkadaşlarım ve Çaldıran halkı oldu. Ben bu organizasyonu düzenleyen Kaymakamımız Tekin Dundar başta olmak üzere tüm kurum amirlerimize teşekkür ediyorum. Çaldıran’da görev yapmaktan her zaman onur duydum” ifadelerini kullandı. 
 

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Dundar’ın ilçede görevleri sona eren hakim ve savcılara plaket vermesi ile devam eden program, ikramlarla sona erdi. 

Veda yemeğine ilçeye yeni atanan Hakim Musa İncekan, İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat, Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Diki, 1 Hudut Tabur Komutanı Vekili Piyade Binbaşı Mahmut Yıldız, İlçe Müftüsü Fikri Göncü, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri ve STK’lar katıldı.


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler