son dakika haberleri

DSİ'den Saray’ın Değirmigöl İlkokulu öğrencilerine yardım

Van Devlet Su İşleri (DSİ) 17. Bölge Müdürlüğü, Saray’ın Değirmigöl İlkokulu öğrencilerine giyim ve kırtasiye yardımında bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
DSİ'den Saray’ın Değirmigöl İlkokulu öğrencilerine yardım
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 05.04.2019  15:00:00 eklendi.

 1963 yılında Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü çalışanlarının başlattığı ve her yıl gönüllülük esasına göre artarak devam ettirdiği “Köy Okullarına Yardım Kampanyası” ile eğitim çağındaki öğrencilerin temel ihtiyaçları karşılanmaya devam ediyor.


DİS Genel Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla ülkemize kazandırdığı önemli projelerin yanında, öğrencilere kırtasiye ve giyim yardımı gibi sosyal alandaki yardımlaşma faaliyetlerini de gönüllülük çerçevesinde Jeoteknik Hizmetler ve YAS Daire Başkanlığı öncülüğünde sürdürüyor.


DSİ çalışanlarının sosyal sorumluluk kabul ederek başlattığı öğrenci yardımları bu sene Van’ın Saray Değirmigöl Köyü İlkokulu öğrencilere yapıldı.


DSİ çalışanlarından toplanan yardım malzemelerini Değirmigöl İlkokulu öğrencilerine dağıtan DSİ 17. Bölge Müdürü Yunis Şenol, duyarlılıklarından dolayı DSİ personellerine teşekkürlerini dile getirdi.


Öğrencilere malzeme dağıtım programına DSİ 17. Bölge Müdürü Yunis Şenol’un yanı sıra Saray Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Şefik Şensoy, İlçe Milli Eğitim Müdürü Elfesiyar Duyar, Emlak Kamulaştırma Şube Müdürü Remzi Levent, Destek Hizmetleri Şube Müdürü Murat Avcı, DSİ Genel Müdürlüğü personellerinden Gül Ertekin, Mehtap Gül, Gülfiraz Recep, Hayriye Yol, Dilek Efecik, kurum çalışanları, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı


Saray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler