son dakika haberleri

DABB ile İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş arasında iş birliği anlaşması

Doğu Anadolu Basın Birliği ile İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş arasında iş birliği antlaşması yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
DABB ile İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş arasında iş birliği anlaşması
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.12.2019  14:07:00 eklendi.

 Emlak sektörünün önemli isimlerinden İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş ile Doğu Anadolu Basın Birliği arasında yapılan antlaşma ile emlak alım ve satımında hatırı sayılır bir indirim antlaşması gerçekleşti,


Taraflar arasında imzalanan protokolde, Doğu Anadolu Basın Birliği üyeleri, Havadis Medya Grup bünyesinde bulunan Havadis Gazetesi okuyucuları ile Akdamar TV takipçileri, İlhami Çakırtaş Emlak Emlak A.Ş ile yapacakları her türlü emlak alım ve satımında indirimden faydalanacağı belirtildi.


 

 

 

İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş yetkili İlhami Çakırtaş, ev alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda şu açıklamalarda bulundu; “Ev Bütçenizi Net Olarak Belirleyin, Aklınıza Yatan Tüm Ev Seçeneklerini Ön Elemeden Geçirin, Almak İstediğiniz Evde Aracı Olup Olmadığını Kontrol Edin, Evin Krediye Uygunluk Şartlarını Araştırın, İstenilen Fiyat ile Piyasa Değerini Kıyaslayın, Evin Üzerinde İpotek veya Haciz Kaydı Olup Olmadığını Sorun” diyerek önemli uyarılarda da bulundu.


Çakırtaş, bu anlamlı protokolden dolayı, Doğu Anadolu Basın Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yazlık ve ekibine teşekkür ettiğine belirterek, her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu.

 


Doğu Anadolu Basın Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Yazlık ise yaptığı açıklamada; “Bu nazik ve önemli antlaşmadan dolayı, İlhami Çakırtaş A. Ş. Yetkilisi İlhami Çakırtaş beye teşekkür ediyoruz. Umarım tüm üyelerimiz ve okuyucularımız ev sahibi olurlar.


Emlak işinde yüzdelik dilimler bazen çok büyük rakamlara tekabül edebiliyor. Bu nedenle ben şahsen bu antlaşmayı çok önemsiyorum ve İlhami Çakırtaş Emlak A.Ş’ye teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler