son dakika haberleri

Çatak'ta raftingli ‘1 Mayıs’ kutlaması

Van'ın Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, belediyede çalışan işçilerle 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir araya gelerek rafting yaptı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Çatak'ta raftingli ‘1 Mayıs’ kutlaması
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.05.2018  23:58:00 eklendi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Çatak'ta farklı bir etkinlikle kutlandı. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Akgül, Kanispi’de işçilerle bir araya geldi. Burada Belediye Başkan Vekili Akgül ve beraberindeki işçiler yemek yedikten sonra birlikte halay çekti. 


İşçiler ve Akgül, buradaki programın ardından Çatak Çayı'na inerek rafting yaparak günün keyfini çıkardı. Kaymakam Akgül, tüm işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutlayarak hayırlar getirmesini diledi. Akgül, “Bugün 1 Mayıs ve belediye çalışanlarımızla güzel bir gün geçirdik. Hep beraber piknik yaptık, akabinde de Belediyespor Rafting Takımımızın bize eşlik etmesiyle belediye çalışanlarımızla rafting yaptık. Çatak Çayı’ndan bütün işçilerimizin bayramını kutluyorum” dedi. 


Belediye tarafından düzenlenen etkinliğe Çatak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül, eşi Demet Akgül, Belediye Başkan Vekili Yardımcısı Murat Okan, Mali Hizmetler Müdürü Yeliz Ercan, Fen İşleri Müdürü Erdoğan Babur ve tüm belediye işçileri katıldı. 

 


Çatak |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler