son dakika haberleri

Çatak'ta ‘Okul Güvenliği’ toplantısı

İçişleri Bakanlığının talimatıyla 2017- 2018 eğitim öğretim yılının huzur ve güven içinde geçirilebilmesi için düzenlenen ‘Okul Güvenliği’ toplantısı, Van’ın Çatak ilçesinde de yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Çatak'ta ‘Okul Güvenliği’ toplantısı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 08.09.2017  13:55:00 eklendi.

 Çatak Belediyesinde Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hacı Asım Akgül'ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Yunus Gündüz, Emniyet Amiri Emre Kayhan, Çatak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Taş, muhtarlar ve ilçede görevli kurum amirleri katıldı.

 

Toplantıda konuşan Belediye Başkan Vekili Akgül, "Çocuklar bizim geleceğimizdir. Yollarda güvenlik ilk önceliğimizdir. Tüm güzergahlarda denetimler olacak. Okulların toplu taşıma araçları emniyet ve jandarma tarafından sıklıkla denetime tabi olacak. Bazı şoförler öğrencileri okuldan aldıktan sonra ilçe dışına çıkarak kafalarına buyruk hareket ettikleri için bunların önüne geçilecek. İlçe merkezinde bulunan internet kafeler mevzuata uygun olup olmadıkları denetlenecek, uygun olmayanlara cezai işlem yapılıp dükkanlar kapatılacaktır. Şimdiden yeni eğitim öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun. Umarım hep beraber güzel bir eğitim dönemi geçiririz" dedi.

 


Çatak |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler