son dakika haberleri

İlçe protokolü nikâh şahitliği yaptı

Van’ın Çatak ilçesinde görev yapan Komiser Onur Selçuk ve Öğretmen Tuğba Nur Cömert çiftinin nikâhını Çatak Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yalçın kıydı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İlçe protokolü nikâh şahitliği yaptı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 24.12.2019  16:32:00 eklendi.

 Nikah merasiminde Tuğba ve Onur çiftinin şahitliğini Kaymakam Ekrem Çeçen, Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe Emniyet Amiri Emre Kayhan ve Görentaş İlkokulu Müdür Yardımcısı Sultan Didem Gök yaptı. Komiser Onur Selçuk, "Bu mutlu günümüzde, İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, savcı ve hakimler, İlçe Müftümüz, Milli Eğitim Müdürümüz, şube müdürlerimiz, öğretmenler ve çalışma arkadaşlarımın katılımlarıyla çok güzel bir nikah töreni gerçekleşti. Tüm katılanlara teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

 

Gelin Tuğba Nur Cömert ise, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür etti.
 

Nikâh kıyıldıktan sonra çiftlere evlilik cüzdanını takdim eden Belediye Başkan Yardımcısı Cihan Yalçın, “Genç çiftin yaşamlarını saygı ve sevgi çerçevesinde sürdürmelerini diliyorum. Ömür boyu mutluluklar dileyip, nikah merasiminin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Tebrikleri kabul eden çift, törenden sonra nikâha katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Çatak Belediyesi konferans salonunda düzenlenen nikâh merasimine ilçede görev yapan savcı, hâkim, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Müftüsü, Milli Eğitim Müdürü, şube müdürleri, polisler ve öğretmenler katıldı.


Çatak |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler