son dakika haberleri

Çatak’ta korona virüs denetimi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun talimatıyla 81 ilde eş zamanlı başlatılan pandemi denetimleri Van’ın Çatak ilçesinde de gerçekleşti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Çatak’ta korona virüs denetimi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 06.08.2020  17:41:00 eklendi.

 Van’ın Çatak ilçesinde işletmeler bugün sabah mesainin başlaması itibariyle sağlık personeli, güvenlik güçleri ve zabıtalar tarafından denetlenmeye başlandı. “Sağlık İçin, Hepimiz İçin” sloganıyla yapılan denetimde; kontrollü sosyal hayat, salgınla mücadelenin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra her bir faaliyet alanı/iş kolu için alınması gereken önlemler ayrı ayrı anlatıldı. Bu kapsamda Çatak Kaymakamlığı, Çatak Belediyesi, Çatak Toplum Sağlığı Merkezi, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler denetimlerini gün boyu sürdürdü.

Çatak Kaymakamı Ekrem Çeçen, Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe Jandarma Komutanı Deniz Kün ve İlçe Emniyet Amiri Emre Kayhan tarafından Görentaş Jandarma Kontrol Noktasında gelen araçlar durdurularak şoför ve yolcular denetlenerek alınan yeni önlemler kapsamında bilgilendirildi.

 


Çatak |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler