son dakika haberleri

Çaldıran'da kar yağışı altında esnaf ziyareti

Van’ın Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, kar yağışı altında esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Çaldıran'da kar yağışı altında esnaf ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 08.01.2018  10:17:00 eklendi.

İlçeye atandığı günden beri hayata geçirdiği kalıcı projelerle halkın takdirini toplayan Kaymakam Dundar, kar yağışına aldırış etmeden esnafları tek tek ziyaret etti. Girdiği her iş yerinde sıcak ilgiyle karşılanan Kaymakam Dundar, ikramları ise geri çevirmedi. Kimi esnafın sorunlarını, kimilerinin de ilçeyle ilgili dile getirdiği talepleri tek tek not alan Dundar, belediye ve kaymakamlık imkanları çerçevesinde konuları kısa sürede sonuca bağlıyor.


İlçede kaymakam ve belediye başkan vekili olarak görevlendirildiğini hatırlatan Tekin Dundar, “Fırsat buldukça esnaflarımızı, sokaktaki vatandaşımızı ziyaret ederek hem tanışma hem de sorunlarını dinleme fırsatı buluyorum. Kaymakamlık ve belediyemizin kapısı vatandaşlarımıza her zaman açık olduğu gibi çoğu zaman da biz halkımızın ayağına gidiyoruz. Vatandaşımıza hizmet etmek ve sosyal devlet gereği sorunlarını gidermek için atanmışız. Ziyaretlerimizle bizlere ulaşamayanlara biz ulaşmaya çalışıyoruz. Bu tür ziyaretlerimiz çok verimli oluyor” dedi.


Esnaflar ise, kar yağışına rağmen kendilerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyen Kaymakam Dundar’a teşekkür ettiler.

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler