son dakika haberleri

Çaldıran’da yılsonu sergisi

Van’ın Çaldıran Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen yılsonu sergisi büyük beğeni topladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Çaldıran’da yılsonu sergisi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.06.2018  16:22:00 eklendi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki kursiyerlerin yaptığı el emeği göz nuru ürünlerin yer aldığı serginin açılışına Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, İlçe Emniyet Müdürü Korkmaz Polat, Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mehmet Diki, İlçe Müftüsü Fikri Göncü, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.


Serginin açılışında konuşan Dundar, halk eğitim merkezlerinin hayat boyu öğrenme imkanı verdiğini belirterek, “Hem mesleki anlamda hem de kişisel gelişim anlamında bugün de bu kursta yapılan çalışmalarınızı sergileme olanağını elde ettiniz. Birçok hanım kardeşimiz burada çalışarak aile ekonomisine katkı sağlamaktadır. Amacımız bu tür çalışmaları yaygınlaştırılarak daha çok aileye katkı sunulabilmektir. Belediye olarak bizler de her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Tek arzumuz, milletimizin boş zamanlarında bu tür çalışmalarda bulunarak ailelerinin bütçelerine katkı sunmalarıdır. İnsanımıza düşen, buradan istifade edebilmektir. Emeği geçenleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. 


Serginin açılışın ardından Kaymakam Dundar ve beraberindekiler, sergiyi gezdiler. Daha sonra Köylere Hizmet Götürme Birliği Anaokuluna geçen Kaymakam Dundar ve beraberindekiler, buradaki yılsonu şenliklerine katıldı. Buradaki program ise, öğrencilerin balonları havaya bırakmasıyla son buldu. 

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler