son dakika haberleri

Çaldıran’da Aşağı Çanak Mahallesi parke taşı yoluna kavuştu

Van’ın Çaldıran Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Aşağı Çanak Mahallesi’nde başlatılan bordürlü parke taşı çalışması tamamlandı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Çaldıran’da Aşağı Çanak Mahallesi parke taşı yoluna kavuştu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 15.10.2017  14:14:00 eklendi.

 Grup mahalle yolu üzerinde nüfus yoğunluğu bulunan Aşağı Çanak Mahallesi yolunda geçen hafta başlanan kilitli parke taşı yapım çalışması tamamlandı.

 

Mahalle aralarındaki yolların da kullanıma açıldığını ifade eden Çaldıran Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Tekin Dundar, “Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince aplikasyonu yapılan Aşağı Çanak Mahallemizdeki kitli parke taşı çalışmasını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Dağların yamacına kurulan mahallemizde eriyen kar ve yağan yağmur sularının mahalle aralarındaki yolları kullanılamaz hale getiriyordu. Mahallelimiz büyük sıkıntı yaşanmaktaydı. Yapılan 7 bin metrekarelik çalışmayı bir hafta gibi kısa zamanda tamamlayarak hizmete sunduk. Vatandaşlarımıza hizmet etmeyi Hakk’a hizmet olarak biliyor ve yapıyoruz. Kar yağışı gerçekleşmeden yapılması gereken hizmetleri ilçemize yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 


Çaldıran |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler