son dakika haberleri

Bir Ağaç Bin Nefes, Bir Kadın Bin Umut sloganıyla 33 bin fidan toprakla buluştu

AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanlığı, 81 ilde eş zamanlı gerçekleştirilen Bir Ağaç Bin Nefes, Bir Kadın Bin Umut sloganıyla 33 bin fidanı toprakla buluşturdu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Bir Ağaç Bin Nefes, Bir Kadın Bin Umut sloganıyla 33 bin fidan toprakla buluştu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.11.2019  09:07:00 eklendi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ülke genelinde başlatılan ’Geleceğe Nefes Ol’ kampanyasına bir destek de AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanlığından geldi.

 

AK kadınlar, Tuşba ilçesine bağlı Akköprü Mahallesi Toprakkale bölgesinde fidan dikimi etkinliği gerçekleştirildi. Törene AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, MKYK Üyesi Esma Görgül Özdemir, ilçe kadın kolları başkanları ile kadın üyeler katıldı.

 

Etkinlikte bir konuşma yapan AK Parti Van İl Kadın Kolları Başkanı Havva Duran, 3 merkez ilçe ve 3 taşra ilçeyle birlikte toplam 33 bin üye sayısı kadar fidanı toprakla buluşturduklarını söyledi.
 

Üye sayıları kadar fidanı toprakla buluşturduklarını ifade eden AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Birim Başkanı Nur Arslantosun ise, etkinliğin gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakılması noktasında çok önemli olduğunu kaydetti.

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler